Xbox Series S kutusundan pil çıkmadı

mecvlr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, kutusunu 15 dakika önce açtığım Xbox Series S'in içinden Controller poşetsiz şekilde çıktı ve yanında pil gelmedi. Sanırım normalde bunlar geliyormuş. Ne dersiniz, endişelenmeli miyim? Bir sorun teşkil eder mi? Bu arada emniyet bantları açılmamıştı ilk ben açtım.

Pil çıkmaz. Pili ve şarj aletini kendiniz almanız gerekir.

Bu iki ürünü tavsiye ederim.

Pil çıkmaz. Pili ve şarj aletini kendiniz almanız gerekir.

Bu iki ürünü tavsiye ederim.

Duracell pil çıkmıyor mu normalde? Ayrıca kontrolcünün poşetide oluyor.

Bende bir çift şarj edilemeyen duracell pil çıkmıştı ama kol aldığımda değil xboxu aldığımda çıkmıştı. Yani muht kol ile değil konsolun içinde gelen kola özel geliyor.

Normalde hem kutu içindeki kontrolcülerde, hem de harici alınan kontrolcüler için 2 adet duracell pil çıkmak zorunda. Dualsense için nasıl kablo çıkıyorsa Xbox kontrolcüleri için de pil çıkıyor. Burada yazan arkadaşlarda bende de çıkmadı diyenler olmasa sorun teşkil edebilir diyecektim ama sanırım öyle versiyonlar da var demek ki. Ben yeni nesilden 2 konsol, ayrıca 3 harici kontrolcü aldım hepsinden 2 adet duracell pil çıktı.

Normalde hem kutu içindeki kontrolcülerde, hem de harici alınan kontrolcüler için 2 adet duracell pil çıkmak zorunda. Dualsense için nasıl kablo çıkıyorsa Xbox kontrolcüleri için de pil çıkıyor. Burada yazan arkadaşlarda bende de çıkmadı diyenler olmasa sorun teşkil edebilir diyecektim ama sanırım öyle versiyonlar da var demek ki. Ben yeni nesilden 2 konsol, ayrıca 3 harici kontrolcü aldım hepsinden 2 adet duracell pil çıktı.
DualSense kutusundan kablo çıkmıyor ve çıkmak zorunda değil. Artık telefon kutusundan adaptör bile çıkmayan bir çağda yaşıyoruz maalesef.

Arkadaşlar selam, kutusunu 15dk önce açtığım Xbox Series S'in içinden Controller poşetsiz şekilde çıktı ve yanında pil gelmedi sanırım normalde bunlar geliyormuş ne dersiniz endişelenmeli miyim bir sorun teşkil eder mi? Bu arada kutunun üstünde güvenlik bantları düzgündü açılmamıstı.

Bende de çıkmadı.
Hocam siz de mi Series s almıştınız yoksa harici controller mı? Bir de poşetli mi çıkmıştı ?

Geri
Yukarı