Xbox Series S laptop ekranına bağlanılabilir mi?

Warlockk60

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Xbox Series S'im var ama televizyonda oynuyorum ve ev halkı da televizyon izlemek istiyor bu yüzden az oynuyorum bir adet laptopum var laptopun ekranına nasıl Xbox'ı verebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada uzaktan oynamayı denedim ancak görüntü dalgalanmaları ve gecikme vardı.

USB ile bağlanan capture Card'larda 200 Ms'e varan gecikmeler oluyor. Sorun etmeyecekseniz alabilirsiniz.

Hocam siparişi dün geçtim çarşamba günü geleceği yazıyor umarım memnun kalırım :)

Hocam eğer kablolu bağlantı sağlayabilirsen aşırı az gecikme ile remote play oynayabilirsin. Ben de aynı durumu One S ile yaşıyordum, TV'de ayarı yaptıktan sonra 2 cihazı da kablo ile modeme bağlayınca gayet iyi bir deneyim verebiliyordu. Internette Ethernet kablosunu Xbox ve laptopa takıp DNS ayarları falan yapıp gecikmesiz oynayanlar var fakat ben beceremedim.

Capture Card sipariş ettim hocam istediğim sonucu alamazsam deneyebilirim teşekkür ederim.

Ürünü dünden beri kullanıyorum, bağlantısını yaptım sıkıntısız çalıştı gecikmesi rahatsız etmiyor hatta hissetmedim bile ancak bazen ekranın üstünden başlayıp alta doğru bir çizgi geçiyor ekranın ortasından, kartı çıkarıp soğuttuktan sonra düzeliyor, bazen de kasma hissiyatı geliyor onun dışında bu fiyata en iyilerden diyebilirim.

Son düzenleme:
Hocam siparişi dün geçtim çarşamba günü geleceği yazıyor umarım memnun kalırım :)

Capture Card sipariş ettim hocam istediğim sonucu alamazsam deneyebilirim teşekkür ederim.

Ürünü dünden beri kullanıyorum, bağlantısını yaptım sıkıntısız çalıştı gecikmesi rahatsız etmiyor hatta hissetmedim bile ancak bazen ekranın üstünden başlayıp alta doğru bir çizgi geçiyor ekranın ortasından, kartı çıkarıp soğuttuktan sonra düzeliyor, bazen de kasma hissiyatı geliyor onun dışında bu fiyata en iyilerden diyebilirim.
Merakla bekliyorum ben de sonuçları.

Yeni konular

Geri
Yukarı