Xbox series S mi PC mi?

• Konuyu başlatan esnar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 4B
Başlıkta dediğim gibi series s RTX olsun 2K 60-120FPS sunması olsun cezbediyor ama PC'de modifikasyon şansı oyun dışı kullanım alanı ve oyun kütüphanesi genişliği olarak cezbediyor. Sadece ben değil benim gibi düşük bütçeli arkadaşlara da yardımcı olursanız sevinirim.
Pc de Monitör+Klavye+Mouse gibi etkenler var o bütcede pc almak saçmalık olur

Gündelik işlerinizi halletmek, oyun için ek paradan kaçınmak ve ileriye dönük kullanmak için size bilgisayar tavsiye ederim. Ama isterseniz Xbox series s alabilirsiniz çünkü bu konsolun özelliklerinde bilgisayar toplamak daha pahalı olacaktır.

Sizce benim almam mantıklı olur mu?
Gündeklik işlerim için dizüstü var HP 455 G6 Ryzen 3700U.
Oyun için 1050 Ti Pentium'lu sistem var.

Bunların yanına bir de Xbox Series S alsammı hiç Xbox deneyimim olmadı son konsolum PS3 fat kasa 2007 senesinde almıştım güzel midir Xbox ailesi.
Herkes Gamepass diyor Gamepass iyi midir.

İyi günler.

Sizce benim almam mantıklı olur mu?
Gündeklik işlerim için dizüstü var HP 455 G6 Ryzen 3700U.
Oyun için 1050 Ti Pentium'lu sistem var.

Bunların yanına bir de Xbox Series S alsammı hiç Xbox deneyimim olmadı son konsolum PS3 fat kasa 2007 senesinde almıştım güzel midir Xbox ailesi.
Herkes Gamepass diyor Gamepass iyi midir?

Gamepass sistemi mantıklı bir sürü oyunu düşük bir ücrete oynayabiliyorsunuz, bu Windows 10 içinde geçerli ve yakında bulut oyun sistemi olacağı açıklandı. İsterseniz PS3 ve 1050 Ti'lı sistemi satıp daha iyi bir bilgisayar alabilirsiniz. Konsol keyfi için de belki kontrolcü alabilirsiniz.

Gamepass sistemi mantıklı bir sürü oyunu düşük bir ücrete oynayabiliyorsunuz, bu Windows 10 içinde geçerli ve yakında bulut oyun sistemi olacağı açıklandı. İsterseniz PS3 ve 1050 Ti'lı sistemi satıp daha iyi bir bilgisayar alabilirsiniz. Konsol keyfi için de belki kontrolcü alabilirsiniz.

Büyük ihtimalle PC'ye i7 7700K upgrade i yapacağım GTX 1050 Ti yerine RX 5500 XT alırım kontrolcu zaten var bunun ia iyi ya maceraya girnemin gereği yok.

Geri
Yukarı