Elektronik Xbox Series S Microsoft Garantili İtopya'da 9.999TL

Parasına göre şu an için artık iyi bir cihaz fakat büyük bir TV kullanıyorsanız pek tavsiye etmem. 4K 65inc bir TV de kullandım pikselleri sayıyordum o yüzden iade ettim. Ama 50inc TV de kullanan arkadaşım bir sorun yaşamadı. Göz önünde bulundurmakta fayda var. Ayrıca Game Pass zammını da unutmamak lazım.

Dostum niye okumadan etmeden gülücük atıp link atıp gidiyorsun? Bak bir akıllı daha senin gibi bu linki attı ancak bu ithalatçı garantili. Ona da yazdım sana da yazıyorum. Benim attığım Microsoft Türkiye garantili.

Hocam ben xbox series s almayı düşünüyorum fakat ben oyunlara fazla para vermek istemiyorum ama xbox game pass var hocam o benim için iyi olur yani lafın kısacası ben full HD 60 fps oynasam yeter sizce almalımıyım

Hocam ben xbox series s almayı düşünüyorum fakat ben oyunlara fazla para vermek istemiyorum ama xbox game pass var hocam o benim için iyi olur yani lafın kısacası ben full HD 60 fps oynasam yeter sizce almalımıyım
Almalısın çünkü 10K'ya sistem toplayamazken Lies of P gibi yeni çıkmış oyunları bile 60FPS oynayabilirsin.

Normal bir alıcı gözü ile bakarsanız ithalatçı garantiyi tercih ederseniz. Eğer Microsoft garanti ile ithalatçı garantinin farkını biliyorsanız o kadar fiyat farkının neden olduğunu anlarsınız.

Microsoft garantili bir cihaz için şu fiyat neredeyse bedava. Ben uzun zamandır takip ediyorum ve bu fiyata anca ikinci el veya ithalat garantili ürün alırsınız.

Geri
Yukarı