Xbox Series S Türkiye Garantili 3499 TL

Görkem Umut

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2

Amazon'dan gelen ürünlerden ziyade bu sefer 3500 TL'lik fiyatı TR içinden arkadaşlar. Daha öncesinde Amazon Germany'den böyle fiyatlar geliyordu. Başarılı bir indirim.

İthalatçı garantili, fiyat güzel ama distribütör olmadan alınmaz bence.

İthalatçı garantili, fiyat güzel ama distribütör olmadan alınmaz bence.
Microsoft ürünlerinde garanti global oluyor aslında. Satıcı diğer ürünlerden alışkanlık olarak ithalatçı yazıyor ama bir farkı yok, Microsoft sitesinden kayıt yaptırıp sorusuz garantiye yollayabiliyorsunuz. Tek sıkıntı bazı ülkelerden alınınca global garanti 2 değil de 1 yıl oluyor. Almayı düşünüp içi rahat etmeyen arkadaşlar durumu detaylı araştırabilir.

Amazon'dan gelen ürünlerden ziyade bu sefer 3500 TL'lik fiyatı TR içinden arkadaşlar. Daha öncesinde Amazon Germany'den böyle fiyatlar geliyordu. Başarılı bir indirim.
Sonunda peşin fiyatına taksitle indirimli bir konsol. Hemen alıp inceleme yapmalıyım. Cidden bezmiştim. Hiçbir yerde peşin fiyatına taksit yapan indirimli satış yoktu. Xbox'lar global garanti olduğundan sıkıntı olmaz. İthalatçı garantili olmasından çekinmeyin.

3.500 TL + game pass parasına bir sürü oyuna erişebiliyorsunuz.
Fiyatlardan dolayı PC alamayanlar bence tercih edebilirler.

PS4 almaktan daha mantıklı bence, PS oyunlarına dünyanın parasını vermenin hiç lüzumu yok.

Burada 100 TL daha pahalı ancak Türkiye garantili sanırım. Sepette 3600 TL oluyor.

Fiyatları araştırdım da, 100-200 TL pahalıya varmış zaten.
Bu kadar hype olunca herhalde epey ucuza geliyor zannettim.

Son düzenleme:
3.500 TL + game pass parasına bir sürü oyuna erişebiliyorsunuz.
Fiyatlardan dolayı PC alamayanlar bence tercih edebilirler.

PS4 almaktan daha mantıklı bence, PS oyunlarına dünyanın parasını vermenin hiç lüzumu yok.

Burada 100 TL daha pahalı ancak Türkiye garantili sanırım. Sepette 3600 TL oluyor.

Fiyatları araştırdım da, 100-200 TL pahalıya varmış zaten.
Bu kadar hype olunca herhalde epey ucuza geliyor zannettim.
Ürün ikinci el.

Yeni konular

Geri
Yukarı