Xbox Series S nasıldır?

Ya kardeşim siz saçmalamaya başladınız ürün daha çıkalı 2 3 ay olmuş ve yeni bir makine 720p diyorsunuz ürün 2K desteği var ne 720P'li ya en kötü 1080p çalıştırır bu makine. 😒

Yeni nesil için biraz yetersiz kalabilir. 720p yi 60FPS için dedim 1080p de 30FPS çalışacaktır önümüzdeki 4-5 sene sonra durum bu olacak. Kimse 1440p beklentisine girmesin AAA oyunlarda. Ek olarak Series X'e göre grafik farkı da olacak sadece çözünürlük değil. Bu makine daha çok evde bir konsol bulunsun grafik, 4K önemli olmasın ama önümüzdeki neslin oyunlarını öyle de böyle 1080p de 30-60FPS açsın. Hafif oyunları ve eski nesil (Xbox One) oyunları 2K çalışır. Yavaş yavaş Next gen Update adı altında Xbox One oyunları güncellenmeye başlıyor. 2K 60-120FPS'yi anca Xbox One oyunlarında görebiliriz. Ağır grafikli oyunlar için 2K zor.

Yeni nesil için biraz yetersiz kalabilir. 720p yi 60FPS için dedim 1080p de 30FPS çalışacaktır önümüzdeki 4-5 sene sonra durum bu olacak. Kimse 1440p beklentisine girmesin AAA oyunlarda. Ek olarak Series X'e göre grafik farkı da olacak sadece çözünürlük değil. Bu makine daha çok evde bir konsol bulunsun grafik, 4K önemli olmasın ama önümüzdeki neslin oyunlarını öyle de böyle 1080p de 30-60FPS açsın. Hafif oyunları ve eski nesil (Xbox One) oyunları 2K çalışır. Yavaş yavaş Next gen Update adı altında Xbox One oyunları güncellenmeye başlıyor. 2K 60-120FPS'yi anca Xbox One oyunlarında görebiliriz. Ağır grafikli oyunlar için 2K Z

Benim hiç ne oyun PC'im oldu neden konsolum ilk konsolum olacak ve 108 ekran 4K bir TV'ye bağlayıp 3-5m uzaklıkta oynayacağım çamur gibi'mi görünür oyunlar ben onu anlamadım o zamanan ala mıyım daha iyi?

Benim hiç ne oyun PC'im oldu neden konsolum ilk konsolum olacak ve 108 ekran 4K bir TV'ye bağlayıp 3-5m uzaklıkta oynayacağım çamur gibi'mi görünür oyunlar ben onu anlamadım o zamanan ala mıyım daha iyi?

Tabii ki almanız daha iyi olur. Hiçde çamur gibi bir şey yok ortada. 8 sene belki de daha fazla oyun çıkacak bir makine. Bu fiyata PC toplanamıyor zaten. Şu an her oyunu 1080p açıyor zaten. Hatta bazı oyunları 4K da açıyor. Gayet gücü yerinde bir makine. Yeni nesile en ucuz geçiş yolu.

Yeni nesil için biraz yetersiz kalabilir. 720p yi 60FPS için dedim 1080p de 30FPS çalışacaktır önümüzdeki 4-5 sene sonra durum bu olacak. Kimse 1440p beklentisine girmesin AAA oyunlarda. Ek olarak Series X'e göre grafik farkı da olacak sadece çözünürlük değil. Bu makine daha çok evde bir konsol bulunsun grafik, 4K önemli olmasın ama önümüzdeki neslin oyunlarını öyle de böyle 1080p de 30-60FPS açsın. Hafif oyunları ve eski nesil (Xbox One) oyunları 2K çalışır. Yavaş yavaş Next gen Update adı altında Xbox One oyunları güncellenmeye başlıyor. 2K 60-120FPS'yi anca Xbox One oyunlarında görebiliriz. Ağır grafikli oyunlar için 2K zor.

Aslında Series S'te oyunların One S sürümü, Series X'te One X sürümü çalıştığı için, One X'e yakın performans verebileceği halde düşük grafikte çalışıyor oyunlar Series S üzerinde. Eski oyunlar için büyük oyunlar hariç adam gibi next gen update yapılmıyor, küçük iyileştirmeler yapılıyor ve bazen 30 FPS kilitleri kaldırılıyor 60 oluyor. Bu nedenle eski nesil oyunları 2K 60-120 yapmak için bir uğraş olmayacak gibi.

Vaat edilen 2K önemli Xbox stüdyolarından çıkan yeni oyunlar için optimize edilmeye çalışılır, kalan third party oyunlar için 1080P standartı hedeflenecektir. Asıl beklenen standart da Series X'in 4K 30/60 FPS açtığı oyunu 1080P 30/60 açması olacaktır third party oyunlar için Hitman 3 örneğinde olduğu gibi. 120 FPS ise sadece nadiren Ori gibi oyunlarda ya da çözünürlük düşürülerek performans modunda COD gibi oyunlarda geçerli olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı