Xbox Series S ne kadar eder?

lanceas2103

Centipat
Daha fazla  
Elimde Xbox Series S mevcut. Alalı 11 ay oldu. 2. kolu mevcut, 1TB hard disk, 1 kolun ve konsolun 1 sene daha garantisi var. Sarjli pilleri de mevcut. Hesabida verecegim. Kaca satmaliyim?
Black Ops 4, NBA 2K23, The Crew 2, RDR2 gibi oyunlar var. PS5 alacagim satmayi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 ile 9 bin TL arası gider ama komple paket şeklinde satmanız zor. Maalesef ülkemizde cihazın yanına eklenen aksesuarlar, oyunlar hediyelik gibi bakıldığı için fiyatı aşağıya çekmeye çalışacaklardır.

Elimde Xbox Series S mevcut. Alalı 11 ay oldu. 2. kolu mevcut, 1TB hard disk, 1 kolun ve konsolun 1 sene daha garantisi var. Sarjli pilleri de mevcut. Hesabida verecegim. Kaca satmaliyim?
Black Ops 4, NBA 2K23, The Crew 2, RDR2 gibi oyunlar var. PS5 alacagim satmayi dusunuyorum.

Hocam selam bende aynı cihazı kullanmaktayım ve depolamada ciddi sıkıntı yaşıyorum 1 TB demişsiniz expansion karttan bahsediyorsunuz değil mi cihazın arkasına takılan bir sorunu yoksa onu ben alabilirim?

Tek tek mi satmaliyim? Ayrica teşekkür ederim.
En azından benim düşüncem böyle. Dediğim gibi ilana bunu koyduğunuz gibi fiyat düşürmeye çalışacaklardır. Bana kalırsa oyunlar haricinde olan aksesuarları tek satmaya veya ilanın içinde ayrı şekilde para isteyerek satmaya çalışın. Örnek veriyorum konsol + kontrolcü + oyunlar xxxx fiyat ise pil ve HDD için xyxx isteyin.

Geri
Yukarı