Xbox Series S satılıp alınır mı?

Hocam sizce elimde 4K bir cihaz yok iken Series S'ten Series X'e geçmek mantıklı mı sonuçta Series S'te 1080p de oynatıyor.

Oynadiginiz oyunlara bağlı olarak mantıklı. Series S çoğu oyunu 1080 altında oynatıyor örneğin RDR 2 YouTube'dan açıp grafik farklarını bakarsanız anlarsınız demek istediğimi. Ama yeni nesil oyunlar ya da FIFA için haklısınız geçmenin bir anlamı yok 1080 30/60fps hepsi.

Oynadiginiz oyunlara bağlı olarak mantıklı. Series S çoğu oyunu 1080 altında oynatıyor örneğin RDR 2 YouTube'dan açıp grafik farklarını bakarsanız anlarsınız demek istediğimi. Ama yeni nesil oyunlar ya da FIFA için haklısınız geçmenin bir anlamı yok 1080 30/60fps hepsi.

Zaten bende SS'ten 1TB SS e geçmişten bahsettim. Oda ihtiyaçlarınıza göre mantıklı ya da mantıksız buna karar verecek kişi konsol sahibi.

Bu cihaz yeni cihaz alacaklar için mantıklı. Depolamayla ilgili bir sıkıntınız varsa kendi cihazınızı elden çıkarıp bu cihaza geçtiğinizdeki fiyat farkına bakın, temin etme şansınız varsa 512 GB ya da 1 TB olan artırma kartının fiyatına bakın, hangisi mantıklıysa onu yapmak daha mantıklı. Şu an Series S satıp ikinci el bir Series X almak 1 TB Series S çıkışında Series S almaktan daha mantıklı olacaktır bana kalırsa.

Sadece renk içinse kişisel tercih.

Bu cihaz yeni cihaz alacaklar için mantıklı. Depolamayla ilgili bir sıkıntınız varsa kendi cihazınızı elden çıkarıp bu cihaza geçtiğinizdeki fiyat farkına bakın, temin etme şansınız varsa 512 GB ya da 1 TB olan artırma kartının fiyatına bakın, hangisi mantıklıysa onu yapmak daha mantıklı. Şu an Series S satıp ikinci el bir Series X almak 1 TB Series S çıkışında Series S almaktan daha mantıklı olacaktır bana kalırsa.

Rengine bir daha baktığımda beyazın bana daha hoş gözüktüğünü fark ettim. Dediğiniz gibi 2. el bir Series X almak daha mantıklı geldi ayrıca şu anda depolamayla ilgili bir sorunumda yok. Yardımınız için teşekkürler.

Sadece renk içinse kişisel tercih.

Ayrıca emin olmak için Xbox'ın kendi sitesine de baktım kesinlikle beyaz Series S ile arasında donanımsal ve performans olarak bir fark yokmuş. Dediğiniz gibi yeni konsol alacaklar için mantıklı upgrade yapmaya pek değeceğini düşünmüyorum bende.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230612_014224_Translate.jpg
    Screenshot_20230612_014224_Translate.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı