Xbox Series S Sync tuşu çift tıklıyor

rmelihr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 6-7 aydır Xbox Series S kullanıyorum. Bugün bir şey fark ettim Xbox üzerindeki siyah tuş Sync tuşu ufak olan basarken çift tık sesi çıkartıyor. Sizde de durum bu şekilde mi? Sanki içeriden bir şeye takılıyormuş gibi basarken tık sonra tam basma tık diye şeklinde gerçekleşiyor.

Hocam kolunuzda bir sorun varsa garantiye yollayın tr garantisi varsa. Direkt sıfırı ile değişiyorlar. Benim lb tuşu basmıyordu kullanıcı hatası vs demeden 2 günde yolladılar sıfırını

Pardon yanlış okumuşum. Ben de test ettim bende de tek basıyor
aslında bendede tek basıyor fakat açıklayamıyorum kendimi böyle boşluk varmış gibi bir tık yapıyor ufak çok az sonra tak kendi basışını yapıyor ufak bir video çektim sorun ile ilgili

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
aslında bendede tek basıyor fakat açıklayamıyorum kendimi böyle boşluk varmış gibi bir tık yapıyor ufak çok az sonra tak kendi basışını yapıyor ufak bir video çektim sorun ile ilgili

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bende de böyle aslında. Bu bir sorun mu bilmiyorum yani sert basana kadar asıl işlevini görmüyor tık diye basınca görüyor

Geri
Yukarı