Xbox Series S uykudayken oyun indirmek zarar verir mi?

Zyix01

Centipat
Daha fazla  
Xbox Series S hızlı açılma modunda iken oyun indirme özelliği var. Çoğu oyun 50 GB üstünde olduğu için geceleri indireceğim. Uyku modunda fan çalışır mı? İşlemci ısındığı için zarar görür mü? Xbox kapatılmadan (uyku moduna girmeden) indirmek daha mı mantıklı?
Cevaplarınızı bekliyorum.

Xbox Series S kullanmadım bir süre önce Xbox One S kullanmıştım bir sorun çıkmıyordu. Sorununuz hakkında biraz inceleme yaptım, bu üründe de bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum hocam.

Ben ps4 kullanıyorum 120 gb oyunu uyku modunda indirdim, bı sıkıntı olmadı. 2. si Xbox'ı uyku moduna almadan açık bir şekilde indirmek daha çok zarar verir.Ve fan çalışmıyor yani çalışıyor ama Xbox'a kulağını koysan yine ses gelmez. Yani bence uyku modunda indir.

Xbox Series S hızlı açılma modunda iken oyun indirme özelliği var. Çoğu oyun 50 GB üstünde olduğu için geceleri indireceğim. Uyku modunda fan çalışır mı? İşlemci ısındığı için zarar görür mü? Xbox kapatılmadan (uyku moduna girmeden) indirmek daha mı mantıklı?
Cevaplarınızı bekliyorum.

7 yıldır hep uyku modunda indiririm bir sıkıntı yaşamadım :D. Sanmam yaşayacağınızı hatta üstteki arkadaşın dediği gibi konsolu daha da rahatlatır.

Ayrıca konsol kapalı olsa da fanları en düşük seviyesinde çalışıyor, eğer ısınırsa da hızlanıyor yani o konuda derdiniz olmasın.

7 yıldır hep uyku modunda indiririm bir sıkıntı yaşamadım :D. Sanmam yaşayacağınızı hatta üstteki arkadaşın dediği gibi konsolu daha da rahatlatır.

Ayrıca konsol kapalı olsa da fanları en düşük seviyesinde çalışıyor, eğer ısınırsa da hızlanıyor yani o konuda derdiniz olmasın.
Hocam konsol çıkalı 3 yıl oldu.

Güç kısmına girerseniz ne kadar elektirik harcadığını gösteriyor.Konsola zararlı olduğunu da sanmam ben bir kaç kez gece açık bıraktım ama sürekli bırakmadığım bir şey diyemem.

Ben neredeyse sürekli bırakıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, böyle bir durumdan sıkıntı olursa da durumun indirmeden kaynaklı olacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı