Xbox Series S ve Bilgisayar İçin Gamepad Önerisi

umix353

Kilopat
Merhaba.

Kolsuz bir Series S alacağım için ve bilgisayar içinde kullanabileceğim bir oyun kolu tavsiyesinde bulunur musunuz? Çok oyun oynayan biri değilim tam F/P işi lazım.

Hocam bence sahibindenden 2. El bir xbox kolu alın. Param güvendeyse sorunsuz alabilirsiniz. 750tl falan oluyorlar. Ben 6 ay önce falan 650tl'ye almıştım çiziksizdi herhangi bir sorun da yaşamadım.

Param Güvende'ye fazla güvenmeyin, bu aralar onun üzerinden çok dolandırıcılık yapılılıyor. Sanki sahibinden sitesi gibi site alıp kart bilgisini girince ya da IBAN'dan para atma ile oltalama yapılıyor. Mümkünse elden ve deneyerek almak. Param Güvende ile alacaksanız gönderdiği linketen değil, direk ilan numarasını isteyin ve direk uygulamadan teyit edip alın. Benim de önerim Xbox kolu olacaktır. Windowsda sorunsuz çalışıyor.

Param Güvende'ye fazla güvenmeyin, bu aralar onun üzerinden çok dolandırıcılık yapılılıyor. Sanki sahibinden sitesi gibi site alıp kart bilgisini girince ya da IBAN'dan para atma ile oltalama yapılıyor. Mümkünse elden ve deneyerek almak. Param Güvende ile alacaksanız gönderdiği linketen değil, direk ilan numarasını isteyin ve direk uygulamadan teyit edip alın. Benim de önerim Xbox kolu olacaktır. Windowsda sorunsuz çalışıyor.
Hocam zaten sahibinden asla kargo ile alışveriş yapmıyorum. Yapabilirsem elden yaparım. Sattığım bir eşyayı da asla kargolamam .

Hocam sahibindenin kendi uygulamasını kullandığınız sürece param güvende ile dolandırılamazsınızki. Farklı/kırık bir ürün gelirse de direkt iadeyi basın. Para siz onaylamadan satıcıya aktarılmıyor zaten.

Hocam zaten sahibinden asla kargo ile alışveriş yapmıyorum. Yapabilirsem elden yaparım. Sattığım bir eşyayı da asla kargolamam .
Hocam param güvende sorunsuz bir hizmet, her türlü iade hakkına sahipsiniz. Satan için riskli diyebilirim ama alıcı için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Gidip kalite olarak daha düşük kollara aynı parayı vermeyin.

Son düzenleme:
Hocam Param Güvende sorunsuz bir hizmet, her türlü iade hakkına sahipsiniz. Satan için riskli diyebilirim ama alıcı için herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Gidip kalite olarak daha düşük kollara aynı parayı vermeyin.

Param Güvende alıcı için sorunsuz olabilir ama adı üstünden sahte Param Güvende sayfası ile aşırı dolandırıcılık yapılıyor. Şu konudaki yorumlara bakın isterseniz. Orada bir de video paylaştım onu da izleyebilirsiniz;
Konu 'Logitech G29 alınır mı?' Logitech G29 alınır mı?

@Marla Singer neye göre dislike atıyorsunuz?

Param Güvende alıcı için sorunsuz olabilir ama adı üstünden sahte Param Güvende sayfası ile aşırı dolandırıcılık yapılıyor. Şu konudaki yorumlara bakın isterseniz. Orada bir de video paylaştım onu da izleyebilirsiniz;

Hocam kusura bakmayın ama %100 arkadaşın hatası. Satıcıyla wp üzerinden iletişime geçip neden link alıyorsunuz ? Bunun Sahibinden ile ne alakası var. Ben size link atayım tıklayınca paranız gidince hangi kurumu suçlayacaksınız merak ediyorum türk telekom ? Whatsapp ? Sizin yapmanız gereken sahibindendeki param güvende seçeneği olan ürünü param güvende ile satın almak. Adamlar zaten kendi uygulamasında böyle bir hizmet koymuş, 1 tıkla parayı ödeyerek ürünü satın alıyorsunuz. Bunu gözardı edip satıcının attığı link üzerinden satın almaya çalışmak gelin beni dolandırin demekten farksızdır. Sahibindenin kendi uygulamasında nasıl dolandırılabilirsiniz ki ? İnsanlara param güvende üzerinde dolandırıcılık var deyip güvensizlik aşılamayın lütfen.

Hocam kusura bakmayın ama %100 arkadaşın hatası. Satıcıyla wp üzerinden iletişime geçip neden link alıyorsunuz? Bunun sahibinden ile ne alakası var. Ben size link atayım tıklayınca paranız gidince hangi kurumu suçlayacaksınız merak ediyorum Türk Telekom? WhatsApp? Sizin yapmanız gereken sahibindendeki Param Güvende seçeneği olan ürünü Param Güvende ile satın almak. Adamlar zaten kendi uygulamasında böyle bir hizmet koymuş, 1 tıkla parayı ödeyerek ürünü satın alıyorsunuz. Bunu göz ardı edip satıcının attığı link üzerinden satın almaya çalışmak gelin beni dolandırin demekten farksızdır. Sahibindenin kendi uygulamasında nasıl dolandırılabilirsiniz ki? İnsanlara Param Güvende üzerinde dolandırıcılık var deyip güvensizlik aşılamayın lütfen.

Bende ilk yazımda bunu yazdım zatende. Kendi uygulamasından ve ilan numarası ile alınmalı diye. Maalesef ki oltaya düşende çok.

Dolandırıcılığın Param Güvende (Sahibinden) ile alakası yok bu yüzden disslike attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı