Xbox Series S vs PlayStation 4

HardKapitalisT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu 2 cihaz arasında kaldım. Halihazırda bu 2 konsoldanda güçlü bir sistemim var fakat konsolun olması bir artı olarak görüyorum. O yüzden bu 2 cihazın birbirine karşı + nedir?

Yeni nesil almanızı öneririm hocam Series S alınır.
Hocam benim gözümde sadece exculisive oyunları olduğu için PlayStation daha mantıklı geliyor.Mesela tlou 2 belki PC gelir belki geç gelir.Bu belirsizlik beni PlayStation almaya itiyor.Xboxta olan oyunlar ise PC var.

Hocam benim gözümde sadece exculisive oyunları olduğu için PlayStation daha mantıklı geliyor.Mesela tlou 2 belki PC gelir belki geç gelir.Bu belirsizlik beni PlayStation almaya itiyor.Xboxta olan oyunlar ise PC var.
O yüzden çok arada kaldım.Mesela GOW Ragnörök vs.

Hocam benim gözümde sadece exculisive oyunları olduğu için PlayStation daha mantıklı geliyor. Mesela TLOU 2 belki PC gelir belki geç gelir. Bu belirsizlik beni PlayStation almaya itiyor. Xbox'ta olan oyunlar ise PC var.

Özel oyun için alıyosanız hocam PS4 Slim alın fat kasası ısınıma yapabilir Slim hem daha sessiz hem daha kompakt.

Bilgisayarınız olduğu için iki konsolun size sunacağı özel kriterleri ele almak lazım. Series S'in avantajı GTA 6'ı erken oynatması olacak onun dışında kalan bütün 1. ve 3. parti oyunlara da Gamepass aboneliğine de PC'den erişebilirsiniz. PS4 + yanı da henüz PC'ye gelmeyen özel oyunları oynatması olacaktır. Tercih sizin.

Bilgisayarınız olduğu için iki konsolun size sunacağı özel kriterleri ele almak lazım. Series S'in avantajı GTA 6'ı erken oynatması olacak onun dışında kalan bütün 1. ve 3. parti oyunlara da Gamepass aboneliğine de PC'den erişebilirsiniz. PS4 + yanı da henüz PC'ye gelmeyen özel oyunları oynatması olacaktır. Tercih sizin.
Hocam PS plus üyelik oyunları iyimidir.Oyun kütüphanesi olarak kalitelimidir.

Hocam PS plus üyelik oyunları iyimidir.Oyun kütüphanesi olarak kalitelimidir.
İçerisinde PS özel oyunları da var zaten PS özel oyunlarının kalitesini anlatmama gerek yok birçok kişiye göre piyasada ki en iyi hikâyeli oyunlar Sony altından çıkıyor Ubisoft Classic kütüphanesi beraberinde geliyor 3. parti olarak da yeterli kalitede güzel oyunlar var. Kaliteli bir içeriğe sahip PS Plus.

Yeni konular

Geri
Yukarı