Xbox Series S vs PS 4

• Konuyu başlatan RK800
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 1B
Fanboyluğum yok çok PS4 kullandığımdan öyle gelmişde olabilir tasarım 360'a benziyor GTA oynatamadı FIFA'da çok dondu EFootball'da güzel oynattı. 2012 model süper Slim ile aynı performans ama Series X başka.
Bak ben Forza Horizon 5 oynadım onu güzel oynattı. GTA V Oynadım kasma olmadan oynattı GTA Definitive Edition oynadım onda'da sıkıntı çıkmadı Ben futbol oyunlarında ise FIFA 22 FIFA 23 ve EA Sports FC 24 oynadım. Ve Hiçbirinde sıkıntı yapmadı. eFootball 2023 ve 2024 oynadım sıkıntı yapmadı. Eski oyunlarda ise Call Of Duty 4 Modern Warfare'yi oynadım sıkıntı yapmadı Call Of Duty World At War oynadım sorun yapmadı Battlefield 4 Oynadım sıkıntı yapmadı Biraz daha yeni nesil oyunlarda ise Call Of Duty World War 2 oynadım sıkıntı yapmadı Battlefield 5 ve 2042 Oynadım Sıkıntı yapmadı. Size gelen konsol bozuk olduğunu düşünüyorum. Sizin dediğiniz gibi birşey olsa bizde aynı sorunu yaşardık.
Edit: Need For Speed Heat ve Forza Horizon 4'de oynadım onlarda'da sıkıntı yapmadı

Bak ben Forza Horizon 5 oynadım onu güzel oynattı. GTA V Oynadım kasma olmadan oynattı GTA Definitive Edition oynadım Onda'da sıkıntı çıkmadı Ben futbol oyunlarında ise FIFA 22 FIFA 23 ve EA Sports FC 24 oynadım. Ve Hiçbirinde sıkıntı yapmadı. eFootball 2023 ve 2024 oynadım sıkıntı yapmadı. Eski oyunlarda ise Call of Duty 4 Modern Warfare'yi oynadım sıkıntı yapmadı Call of Duty World at War oynadım sorun yapmadı Battlefield 4 Oynadım sıkıntı yapmadı Biraz daha yeni nesil oyunlarda ise Call of Duty World War 2 oynadım sıkıntı yapmadı Battlefield 5 ve 2042 Oynadım Sıkıntı yapmadı. Size gelen konsol bozuk olduğunu düşünüyorum. Sizin dediğiniz gibi bir şey olsa bizde aynı sorunu yaşardık.
Edit: Need For Sped Heat ve Forza Horizon 4'te oynadım Onlarda'da sıkıntı yapmadı

Hocam o konsolda onları nasıl oynadınız bende bir GTA da kastı Battlefield'e korkudan girmedim patlar diye PS4'te hiç yaşamadığım sorunları 2 günde Series S de yaşadım.

Hocam o konsolda onları nasıl oynadınız bende bir GTA da kastı Battlefield'e korkudan girmedim patlar diye PS4'te hiç yaşamadığım sorunları 2 günde Series S de yaşadım.
Kankam peygamber gelse anlamazsın ben ne desem boş. Senin konsolun sıkıntılı geldiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı