Xbox Series S vs PS 4

• Konuyu başlatan RK800
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 1B
Ne alaka? Siz daha konuyu idrak edememişsiniz. Burada One S'den bahsetmiyor arkadaş Series S'den bahsediyor.

Biri yeni diğeri eski nesil olan konsollardan bahsediyoruz. Yeni nesil Series S dururken PS4 almak parayı çöpe atmaktan farksız benim gözümde. Çünkü oyun gelmeyecek artık bu cihaza.

Series S çöp bir konsol 9 ay kullandım sonra yüzüne bakmadım 4 oynamaya devam ettim.

Tavsiyem ne Xbox ne de PS4 alın bir PS5 rahatınıza bakın.

Dün PS4'te God of War: Ragnarök ve Last of Us 2 oynadım sıfır fan sesi vardı PS4 daha mantıklı seçenek. Hurda Series S helikopter olur oyunlarda.

Son düzenleme:
Series S çöp bir konsol 9 ay kullandım sonra yüzüne bakmadım 4 oynamaya devam ettim.

Dün PS4'te God of War: Ragnarök ve Last of Us 2 oynadım sıfır fan sesi vardı PS4 daha mantıklı seçenek. Hurda Series S helikopter olur oyunlarda.

Hocam büyük ihtimalle şaka yapiyorsunuz Series S'i kullanıp helikopter olur deyip PS4 daha mantıklı sıfır ses demenizden belli.

Series S kullanmadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Neyini beğenmedin? PS Fanboyusun sanırım.

Fanboyluğum yok çok PS4 kullandığımdan öyle gelmişde olabilir tasarım 360'a benziyor GTA oynatamadı FIFA'da çok dondu EFootball'da güzel oynattı. 2012 model süper Slim ile aynı performans ama Series X başka.

Fanboyluğum yok çok PS4 kullandığımdan öyle gelmişde olabilir tasarım 360'a benziyor GTA oynatamadı FIFA'da çok dondu EFootball'da güzel oynattı.

Size gelen konsol bozuk olabilir mi? FIFA 60 FPS akiyor 1080p de GTA V 1080p 60 eFootball bilmiyorum yani dedikleriniz tamamen yanlış.

Ben konsolunda bozuk olduğunu düşünmüyorum bence siz trollsünüz.

Size gelen konsol bozuk olabilir mi? FIFA 60 FPS akiyor 1080p de GTA V 1080p 60 eFootball bilmiyorum yani dedikleriniz tamamen yanlış.

Ben konsolunda bozuk olduğunu düşünmüyorum bence siz trollsünüz.

Trollük yok konsol normal ama rahatsız oldum temsa avenue gibi titriyor GTA'yı Full oynatmıyor PS4 daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı