Xbox Series S vs PS4 Pro

Mr.Whıte1

Centipat
Daha fazla  
Hocam ben bu iki oyun konsolu arasında kaldım. İlk önce Series S almayı düşünüyordum fakat aklım PS4 özel oyunlarına gitti sonra bir andan Forza Horizon'a gitti sonra the last of as ve gof geldi aklıma sonra Game Pass'i düşündüm sonra PS Plus geldi aklıma Series S nesili aklıma geldi fiyatlar falan bayağı kafam karıştı hocam hikaye oyunları, Forza, NFS, The Crew, asetto, Watch Dogs serisi, Mafia, RDR 2, gibi oyunları oynarım sizce hangisini almalıyım?

Hocam ben bu iki oyun konsolu arasında kaldım. İlk önce Series S almayı düşünüyordum fakat aklım PS4 özel oyunlarına gitti sonra bir andan Forza Horizon'a gitti sonra the last of as ve gof geldi aklıma sonra Game Pass'i düşündüm sonra PS Plus geldi aklıma Series S nesili aklıma geldi fiyatlar falan bayağı kafam karıştı hocam hikaye oyunları, Forza, NFS, The Crew, asetto, Watch Dogs serisi, Mafia, RDR 2, gibi oyunları oynarım sizce hangisini almalıyım?

Özel oyunlar için 4 Pro. Güncel oyunlar için Series S.

Kesinlike Xbox Series S, 4 5 tane özel oyun oynayacağım diye eski nesil bir konsol almayın, çok istiyorsanız oynamak aylık kiralayın ama Xbox Series S alın.

Yani Playstation un özel oyun olayı çok iyi. Ancak oyun fiyatları malum. Oyun çeşitliliği bakımından series s tercih edebilirsiniz. Playstation Pro alsanızda pişman olmazsınız. 👍

Evet haklısınız ama su an piyasaya baktığım zaman oyunların fyatları aklımı alıyor.

Hocam Xbox alsanız Game Pass, PS alsanız PS Plus Deluxe'ya da extra alacaksınız zaten. 9 Mayıs'tan önce PS Plus Delux'e hesabı alırsanız klasikler kataloğundaki oyunlara erişim sağlarsınız. GoW 3 Remastered, GoW ve Last of Us, inFamous gibi oyunlar klasikler kataloğuna dahil ve 9 Mayıs'tan önce bu oyunları kütüphanenize eklerseniz aboneliğinizi bitirdiğiniz tarihe kadar kütüphanenizde kalacak. 9 Mayıs'ta klasikler kataloğu kapanacak çünkü. Karar sizin tabii her iki konsolun da farklı farklı artıları mevcut ve güzel indirimler oluyor her iki taraftada. Az önce AC Valhalla'yı 120lira gibi bir fiyata aldım PS Store'dan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı