Xbox Series S vs. PS4 Slim

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Şu anda elimde 2K para var. Gürcistan sınırına yakın olduğum için sınırlar açılınca batumdan series s almayı düşünüyordum ama sınırlar yakın zamanda açılacağa benzemiyor. Sizce sınırların açılmasını bekleyip batumdan series s mi almalıyım yoksa yılbaşında ikinci el PS4 Slim mi almalıyım? Ne dersiniz bu konuda?

Not: Series s Batumda 985 lari, yani Türk lirasıyla 2300 lira. Gürcistan, 100lari de vergi alıyor yani, series s Batumda 2400 lira.

Şu anda elimde 2K para var. Gürcistan sınırına yakın olduğum için sınırlar açılınca batumdan series s almayı düşünüyordum ama sınırlar yakın zamanda açılacağa benzemiyor. Sizce sınırların açılmasını bekleyip batumdan series s mi almalıyım yoksa yılbaşında ikinci el PS4 Slim mi almalıyım? Ne dersiniz bu konuda?

Not: Series s BAT'umda 985 lari, yani Türk lirasıyla 2300 lira. Gürcistan, 100lari de vergi alıyor yani, series s BAT'umda 2400 lira.

Kesinlikle series s. PS4'den adam akıllı 30 FPS oyun bile oynayamıyorsun.

Not: Series s Batumda 985 lari, yani Türk lirasıyla 2300 lira. Gürcistan, 100lari de vergi alıyor yani, series s Batumda 2400 lira.
Xbox One S ile PS4 Slim karşılaştırsanız neyse de, Series S ile karşılaştırmanız biraz garip olmuş. Tabi ki de Xbox Series S.

Xbox One S ile PS4 Slim karşılaştırsanız neyse de, series s ile karşılaştırmanız biraz garip olmuş. Tabi ki de Xbox Series S.

Şimdi şöyle: PS4 Slimin ikinci el fiyatı ile Gürcistan'da sıfır series s alınıyor. Benim asıl sormak istediğim soru sınırların açılmasını bekleyeyim mi yoksa beklemeyeyeyim mi? Buydu sorum.

Geri
Yukarı