Xbox Series S vs PS4

Onlar dışında Xbox Series S almak sizin açınızdan daha mantıklı Game Pass alır keyfinize bakarsınız.

Herkes başlığa göre yorum yapmış ama Series S'in performansından daha fazlasını verecek bir bilgisayar varken Series S almak saçmalık olur. PS4 ise yakın dönemde özel oyunların altın platformu denebilir. Bırakın 2-3 yılda neredeyse oyun çıkarmamış Xbox'ı, PS5 neslinin bu kadar kriz içinde o seviyeye çıkması çok zor. Dolayısıyla PS4 alıp özel oyunlarını oynamak daha mantıklı, 1-2 yıl kullanıp satarsınız muhtemelen. O zaman geldiğinde hem PS5'in hem Xbox'ın ara konsolları, yeni nesil oyunlar ve performans durumları, Sony'nin oyunlarını PC'ye getirme aralığı vs. muhtemelen belirginleşmiş olacağı için yeniden değerlendirilir.

Dostum series s kullanıcısıyım, ssd çok büyük etken artı güncel cihaz, sessiz, performans olarak ufacık tefecil boyu var türlü türlü huyu var misali, playstation tarafında exclusive oyunları illa oynayacağım diye gayeniz yok ise, bence Series S alınabilir cihaz şunu söyleyeyim bazı oyunlar gerçekten çamur gibi gözüküyor ama X|S takısı almış oyunlar gayet tatmin edici 4 k takıntınız yok ise Series S baş favorimdir. Bilgisayarım yok sadece xbox’ım var ve gayet memnunum. Arkadaşların dediği gibi maddiyat sorun değilse tabi ki PS5 öneririm, daha premium bir hava veriyor harici oyunları gerçekten xbox’a göre kıyaslarsak daha üst seviye tercih sizin.

Ne oynamak istediğine bağlı ben 1.5 yıldır PS4 sahibiyim kasım da 1 ay Series S kullandım bilgisayar sahibi olduğum için Series S sadece süsden ibaret kaldı ki PC olmasa bile PS'yi tercih ederim story oyuncusuyum ben Sony oyunları bana hitap ediyor PS4 performans olarak son derece güçsüz artık alabiliyorsan PS4 Pro al derim.

Dostum Series S kullanıcısıyım, SSD çok büyük etken artı güncel cihaz, sessiz, performans olarak ufacık tefecil boyu var türlü türlü huyu var misali, PlayStation tarafında exclusive oyunları illa oynayacağım diye gayeniz yok ise, bence Series S alınabilir cihaz şunu söyleyeyim bazı oyunlar gerçekten çamur gibi gözüküyor ama x|s takısı almış oyunlar gayet tatmin edici 4 k takıntınız yok ise Series S baş favorimdir. Bilgisayarım yok sadece Xbox'ım var ve gayet memnunum. Arkadaşların dediği gibi maddiyat sorun değilse tabii ki PS5 öneririm, daha Premium bir hava veriyor harici oyunları gerçekten Xbox'a göre kıyaslarsak daha üst seviye tercih sizin.

Hocam bende Series S almak istiyorum, çok büyük bir bütçemiz yok zaten Series S bile 10k olmuş şu zamanda, bazıları "Xbox alacağıma PC alırım" falan diyor ama bilgisayarlar çok daha pahalı Series S'e göre, beni kaç yıl götürür bu cihaz? PS fiyatlari ayrı bir yerde onu alsam bile oyunlara vereceğim 600-700 TL'lik bir durumum yok. Zaten ben şimdiye kadar oyun görmemiş bir insanım bir PC var HD 5450'li gerisini siz anlayın artık internette surfluyorum sadece. Her neyse asıl konuya döneyim kaç yıl idare eder bu cihaz beni?

Dostum onun net cevabını veremem ama ps3 bile hala kullanan var xbox series s daha 3 yıl en az gider diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı