Xbox Series S vs PS4

Elinizde iyi bir bilgisayar varken Series S'e ihtiyacınız yok. Özel oyunlarını bitirdiyseniz PS4'e de ihtiyacınız yok.

Fakat sadece spor simülasyon oyunları için yeni nesil bir konsol alacaksanız doğru tercih Series S olabilir bütçe buna uygunsa. Ama hem PS4'ten ve özel oyunlardan memnunsanız, hem de FIFA vs. için konsol kullanıyorsanız sizin için en doğru platform en yeni Playstation olacaktır. Dediğim gibi bütçe meselesi. Series S alacaksanız PS4'e hiç ihtiyacınız olmayacak muhtemelen, çünkü özel oyun desteği bitti denebilir, bu nedenle PS4'ü elden çıkarabilirsiniz.

Merhabalar, geçen yıl bende de ps4 vardı onu satıp series s aldım. Şu an pc topluyorum yeni bir pc alacağım. Aldıktan sonra da series s'i satılığa çıkartacağım. Series s gerçekten çok güzel bir konsol onu söyleyebilirim, her anlamda yeni nesil olduğunu hissettiriyor ve ps4 den çok üstün bir konsol. Ek olarak 3 Yıllık game pass aldım bunu da pc tarafında kullanmayı planlıyorum.

Gel gelelim xbox tarafında gerçekten a+plus oyun sayısı çok az. Zaten game pass te olan çoğu oyunu pcde de oynayabiliyorsunuz. Ps' ye özel olarak çıkan oyunlar artık bir şekilde pc tarafına da geliyor. Elinizde sağlam bir pc varken series s almak bana sorarsanız hiç mantıklı değil. Fifa vb. oyunları pc'ye de alabilirsiniz. Ben hem bu oyunlar sebebiyle hem de bazı oyunları kolda oynamayı daha çok sevdiğim için xbox kolunu satmayı düşünmüyorum. Sağlam PC+ Game Pass + Kol kombinasyonu series s almaktan bence çok daha mantıklı.

Evet sağlam bir pc var

Fifa için next gene geçmek için xbox almayı düşünüyodum
Ben fifayı ve yeni nesil oyunları pcden oynuyordum Xbox varken. Gerçekten bir anlamı yok. FIFA yeni nesil de çamur gibi gözüküyor PC ve ps5 in yanında series s de. Bizzat yan yana getirdim. Gerçekten hevesle almıştım hayal kırıklığı. Gow 3 veya uncharted 3 ü 150 defa tekrar oynamak Halo ,gears gibi oyunları ilk defa oynamaktan daha zevkli o kadar diyeyim. İyi düsünün hocam

Geri
Yukarı