XBOX Series S VS RX 590

@AntenOS

Açıkçası ben FidelityFX'den hiç ümitli değilim, RX 5** serisine destek verseler dahi ne kadar iyi olabilir ki? Sonuçta AMD'nin bu tarz girişimleri yeni sayılır ve tecrübesi tam yok. Wattman hatalarında da 590 GPU'su rahatlıkla başı çeker, o kadar güç çekmesine karşın performansı harika denemez. Hatta AMD bunları yapmak yerine yazılımını düzgün yapsa ve sorun yaşanmasa diğerleri daha rahat olabilirdi.

RX 570 ile bence normal döneme kadar idare edin, yeni kartları alıp geçersiniz.

@AntenOS

Açıkçası ben FidelityFX'den hiç ümitli değilim, RX 5** serisine destek verseler dahi ne kadar iyi olabilir ki? Sonuçta AMD'nin bu tarz girişimleri yeni sayılır ve tecrübesi tam yok. Wattman hatalarında da 590 GPU'su rahatlıkla başı çeker, o kadar güç çekmesine karşın performansı harika denemez. Hatta AMD bunları yapmak yerine yazılımını düzgün yapsa ve sorun yaşanmasa diğerleri daha rahat olabilirdi.

RX 570 ile bence normal döneme kadar idare edin, yeni kartları alıp geçersiniz.
Şu an RX 570'i 8 GB almadığım için çok pişmanım açıkçası. 5000 TL'ye satardım XSS alırdım kalan 1000 TL ile de GTX 950 - R9 280X falan alırdım. Aynı fiyattayken daha iyi soğutması olduğu için 4 GB'lık modeli seçtim.

Geri
Yukarı