Xbox Series X vs Xbox Series S

Pc'nin için bir ömür biçmek yanlış olur fakat konsolun ömrü bellidir yani firma sonlandırına kadar. Firmanın bu desteği kesmeside kolay olmaz çünkü o konsoldan milyonlarca satıyor. Ayrıca şunu belirtmek isterim Series S performans olarak o kadar kötü bir konsol değil. Açın youtube üzerinden tavsiye, performans videolarına bakın.
Daha çıkalı 1 ay olmamış Atomic Heart oyununda Rtx açık şekilde çalıştıyor oyunu.

Şimdi bazı arkadaşlar gelip bana diyecek ki her yerde Xbox öneriyorsun. Şuan ki durumda Xbox'ın avantajları kesinlikle Playstation ve Pc'den daha iyi.

PC'nin için bir ömür biçmek yanlış olur fakat konsolun ömrü bellidir yani firma sonlandırına kadar. Firmanın bu desteği kesmeside kolay olmaz çünkü o konsoldan milyonlarca satıyor. Ayrıca şunu belirtmek isterim Series S performans olarak o kadar kötü bir konsol değil. Açın YouTube üzerinden tavsiye, performans videolarına bakın.
Daha çıkalı 1 ay olmamış Atomic Heart oyununda RTX açık şekilde çalıştıyor oyunu.

Hogwarts Legacy gibi oyunlar beni korkutuyor oyun 900 p de 60 FPS veriyor bu da konsolun geleceğinin biraz kötü olduğunu açıklıyor sadece konsol değil oyun yapımcıları da uğraşmıyor bu da konsolun geleceğini etkiliyor

Pc'nin için bir ömür biçmek yanlış olur fakat konsolun ömrü bellidir yani firma sonlandırına kadar. Firmanın bu desteği kesmeside kolay olmaz çünkü o konsoldan milyonlarca satıyor. Ayrıca şunu belirtmek isterim Series S performans olarak o kadar kötü bir konsol değil. Açın youtube üzerinden tavsiye, performans videolarına bakın.
Daha çıkalı 1 ay olmamış Atomic Heart oyununda Rtx açık şekilde çalıştıyor oyunu.

Şimdi bazı arkadaşlar gelip bana diyecek ki her yerde Xbox öneriyorsun. Şuan ki durumda Xbox'ın avantajları kesinlikle Playstation ve Pc'den daha iyi.
Biraz haklısın

Hogwarts Legacy gibi oyunlar beni korkutuyor oyun 900 p de 60 FPS veriyor bu da konsolun geleceğinin biraz kötü olduğunu açıklıyor sadece konsol değil oyun yapımcıları da uğraşmıyor bu da konsolun geleceğini etkiliyor
Uğraşan uğraşıyor. Atomic Heart her platform için mükemmel bir optimizasyon ile çıktı. Her yapımcı için geçerli bir durum değil fakat bu bu Xbox'ın desteği yarıda keseceği anlamına gelmiyor. Ayrıca şunu da belirtmem gerek Xbox Series S'in bütçesi ile ne pc toplanır ne de başka konsol alınır.

Uğraşan uğraşıyor. Atomic Heart her platform için mükemmel bir optimizasyon ile çıktı. Her yapımcı için geçerli bir durum değil fakat bu bu Xbox'ın desteği yarıda keseceği anlamına gelmiyor. Ayrıca şunu da belirtmem gerek Xbox Series S'in bütçesi ile ne PC toplanır ne de başka konsol alınır.

Sende haklısın ama duyduğuma göre oyun dinamik çözünürlük ile 1080p keşke GPU da Xbox One X'ten güçlü olsa bu soruları yaşamazdık oyunlar 1080p açardı

Sende haklısın ama duyduğuma göre oyun dinamik çözünürlük ile 1080p keşke GPU da Xbox One X'ten güçlü olsa bu soruları yaşamazdık oyunlar 1080p açardı
Evet az önce bende baktım 1080p çalışıyor. Dediğim gibi 300 dolarlık bir konsoldan alabileceğin maksimum verim.

Evet az önce bende baktım 1080p çalışıyor. Dediğim gibi 300 dolarlık bir konsoldan alabileceğin maksimum verim.

Fiyatı az buçuk arttırılıp Xbox One X diye bir konsolun yüzüne bile bakmayabilirdik bir de insanların dilinden düşerdi hafıza olayını bilmiyorum arttırılabilir ama fiyatı daha da artacağı için küçük bir atış ya da harici SSD daha ucuz olsaydı şu anda Xbox Series S satısı belki de artmıştı
Evet eğer GPU güçlenecekse fiyatta artacak ama fazla artacağıni sanmam zaten 1 TB SSD Series S'te beklemeyiz ama belki biraz arttırılabilirdi bence cd okuyucuya gerek yok ama gpu Xbox series x kadar güçlü olsun demiyorum sadece one x ten bır tık daha güçlü olsa bile kââr elde etmiş olurduk hani ekran lartlarında bazen sadece 3-4 fps farkı olur ya buna benzer bir şey
Xbox series s te olsa efsane olurdu he bukdadar yapmazlar ama 3-4 fps farkı yapmazlar ama yinede güzel bir şey yaparlardı
u anda fiyatı 8000 TL bunlar eklense belki 8500-9000-9500 olabilir di hangisi olurdu bilmem ama fiyatı artacaği kesin olurdu

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı