Xbox Series S vs Toplama sistem

Tufantoplamapc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce PC toplama ile ilgili soru sormuştum aslında amacım daha çok oyun oynamaktı şu an da derslerde beni iyi kötü idare edeceğim bir laptopum var sizce Xbox oyun konsolu mu almak mantıklı yoksa sıfırdan PC dizme mi?

Merhaba birkaç gün önce PC toplama ile ilgili soru sormuştum aslında amacım daha çok oyun oynamaktı şu an da derslerde beni iyi kötü idare edeceğim bir laptopum var sizce Xbox oyun konsolu mu almak mantıklı yoksa sıfırdan PC dizme mi?
Xboxdan Microsoft Edge'e girer ufak tefek PC işlerini de halledersin.

Xbox'dan Microsoft Edge'e girer ufak tefek PC işlerini de halledersin.

PC toplayıp sadece oyun oynamak dışında işlerini de halledersin. Müzik üretmek video kesitleri almak ders çalışmak gibi. PC candır. PS alacağım deseydin exclusive oyunları için belki seçilebilirdi. Xbox nıck.

Her PC kullanıcısı müzik mi üretiyor ne saçma öneri :D.

Xbox'da oyun oynamak dışında yapabildiğin bir aktivite söyler misin? PC ile eşit şartlarda yapabileceğin var mı bir şey? Canın sıkılınca açıp Vegas'ta edit yapabiliyor musun Xbox'ta ya da müzik yapmayı deniyor musun? Xbox'un adı oyun konsoludur. Oyun dışında adamakıllı Edge'den ödev yapar YouTube açar e ne kaldı Technopat'ta mı gezecek tüm gün.

Geri
Yukarı