Xbox Series S/X vs RTX 3060 sistem toplama

Daha önce oynayıp keyif aldıysan belki konsol alınır ama azıcık benim gibi isen oynamazsın o oyunları konsolda.
Daha önce PS3’te 2 sene boyunca aralıksız Black Ops2 multiplayer oynamıştım ve çok sevmiştim. Alışma sıkıntım olacağını zannetmiyorum. Şu an da zaten birçok oyunu Logitech F310 üzerinden oynuyorum.

Daha önce PS3’te 2 sene boyunca aralıksız Black Ops2 multiplayer oynamıştım ve çok sevmiştim. Alışma sıkıntım olacağını zannetmiyorum. Şu an da zaten birçok oyunu Logitech F310 üzerinden oynuyorum.
Keyif alıyorsanız alınabilir hocam. Şahsen almazdım ama alınabilir :D

Laptopu 1 sene önce aldım. Series S alırsam yakın zaman da alabilirim ama Series X alırsam yazı beklemem gerekecek.

FPS oyunları oynayacağım genellikle. Strateji ile hiç aram yok 😀

Yakın zamanda okuduğum kaynaklara göre Xbox Steam oyunlarını da destekleyecekmiş. Ama ne kadarını destekler bilgim yok. Aynı şekilde tek kişilik oyunları oynuyorsan sanırsam birçok oyun klavye ve mouse desteğiyle oynanıyor Xbox'ta. Biraz araştırma yaparsanız sizde bulabilirsiniz. İsterseniz biraz daha bekleyerek 2022 yılında Xbox'ların bir üst sürümleride piyasaya çıkacakmış diye okumuştum. 7nm olanların 6nm olanları çıkacakmış. Eğer kaynak bulamazsanız ben de bakar size atabilirim.

Yakın zamanda okuduğum kaynaklara göre Xbox Steam oyunlarını da destekleyecekmiş. Ama ne kadarını destekler bilgim yok. Aynı şekilde tek kişilik oyunları oynuyorsan sanırsam birçok oyun klavye ve mouse desteğiyle oynanıyor Xbox'ta. Biraz araştırma yaparsanız sizde bulabilirsiniz. İsterseniz biraz daha bekleyerek 2022 yılında Xbox'ların bir üst sürümleride piyasaya çıkacakmış diye okumuştum. 7nm olanların 6nm olanları çıkacakmış. Eğer kaynak bulamazsanız ben de bakar size atabilirim.
Steam için inanın ben de öyle bir şey okumuştum sanki Reddit’ te. Ubisoft oyunları da Game Pass’ e eklenebilirmiş. 2022 yılını bekler miyim bilmiyorum çünkü her ay fiyatlar değişiyor. Şu an Series S 4800TL. Büyük ihtimal Series S alacağım. 2022 yılında çıkacak XBOX içinde kaynaklara bakarım. Teşekkürler bu haber için.

Steam için inanın ben de öyle bir şey okumuştum sanki Reddit'te. Ubisoft oyunları da Game Pass'e eklenebilirmiş. 2022 yılını bekler miyim bilmiyorum çünkü her ay fiyatlar değişiyor. Şu an Series S 4800TL. Büyük ihtimal Series S alacağım. 2022 yılında çıkacak Xbox içinde kaynaklara bakarım. Teşekkürler bu haber için.

Rica ederim, yardımcı olduysa ne mutlu bana.

GeForce NOW'dan mı bahsediyorsunuz yoksa başka bir durum mu var?

Bir kaynakta: "Chromium tabanlı olan bu tarayıcı sayesinde Xbox series x/s üzerinde Steam, NVIDIA GeForce NOW ve Stadia kullanmak mümkün olacak" şeklinde okumuştum. Reddit'te de biraz dolaşırsanız karşınıza çıkacaktır. Ancak, tam destekli çıkabileceği üzerine söylentiler de var. Emin değilim.

Geri
Yukarı