Xbox Series S/X vs RTX 3060 sistem toplama

doguturkogluu

Centipat
Yer
Ankara
Herkese selam. Benim GTX1650 Ti, i5-10200H, 16 GB RAM özellikli laptopum var. Artık bildiğiniz üzere yeni nesil oyunlar akıcı deneyim sunmak için güçlü işlemci ve ekran kartı istiyor (özellikle BF2042). Ben de bu yüzden ilk başta RTX3060'lı kasa toplamaya karar vermiştim ama sonrasında malum ekran kartı fiyatlarından dolayı Xbox Series S ve X fiyat olarak daha uygun geldi. RTX 3060'lı kasa mı toplamalıyım? Series S işimi görür mü yoksa Series X mi almalıyım? Series S ya da X alırsam laptopumu satmayacağım, kasa toplarsam laptopu satıp üstüne para ekleyeceğim. Yeni alacağım sistemde çok fazla hikayeli oyun oynamayacağım, çoğunu laptopta oynadım. Genellikle online FPS oyun oynamak için istiyorum. BF5, Warzone, BF2042, Forza Horizon5, RDR2 oynayacağım. İyi forumlar.

Sene başında 3060 Ti'li (4900 TL'idi) sistem toplamıştım. Bugün olsa Series X alırdım. Bu fiyatlara bilgisayar alınmaz. (Strateji oyuncusu değilsen)

Bütçe konusunda sıkıntı yoksa PC toplayabilirsiniz, ancak çok para harcayamam derseniz Xbox Series S almanız daha mantıklı bence.
Laptopu 1 sene önce aldım. Series S alırsam yakın zaman da alabilirim ama Series x alırsam yazı beklemem gerekecek
Sene başında 3060 Ti'li (4900 TL'idi) sistem toplamıştım. Bugün olsa Series X alırdım. Bu fiyatlara bilgisayar alınmaz. (Strateji oyuncusu değilsen)
FPS oyunları oynayacağım genellikle. Strateji ile hiç aram yok 😀

Geri
Yukarı