Xbox Series S vs Xbox One X

Mr.Whıte1

Picopat
Daha fazla  
Xbox Series S ile One X arsında kaldım.
Simdi One X'de oyunda 4K vıdeoda da 4K ve 60FPS Series S oyunda 2K videoda 8K 120 FPS.
Series S yenı nesıl oyun konsolu fakat 512 GB ve 360'ını bıze bırakıp SSD veya HDD ile de ugrasmak zorunda kalırım. HDD'ler oyun performansını dusuruyor. Bir de bu olmasa iyiydi ama yine de güzel konsol fakat donanım vs One X daha iyi ben arada kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bu da karsılastırma linki.

Tabii ki Series S. Kas gucu olarak ne kadar One X daha iyi de olsa artik omru dolmak uzere. Yeni cikacak oyunlar artik One serisine gelmemeye baslarken Series S'in daha yaklasik 5 senesi oldugunu dusunuyorum.

Xbox Series S ile One X arsında kaldım.
Simdi One X'de oyunda 4K vıdeoda da 4K ve 60FPS Series S oyunda 2K videoda 8K 120 FPS.
Series S yenı nesıl oyun konsolu fakat 512 GB ve 360'ını bıze bırakıp SSD veya HDD ile de ugrasmak zorunda kalırım. HDD'ler oyun performansını dusuruyor. Bir de bu olmasa iyiydi ama yine de güzel konsol fakat donanım vs One X daha iyi ben arada kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bu da karsılastırma linki.

Series S en mantıklısı. Oyunları çok daha iyi çalıştırıyor.

Series S kesinlikle. 6 yıllık cihaz neredeyse One X. Yakında miladını dolduracaktır. Series S'in önünde daha çok uzun yıllar var. Optimizasyon bakımından konsol endüstrisinde yeni nesil her zaman önceliklidir. Bunu göz önünde bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı