Xbox Series S/X deneyiminiz nasıl?

Arkadaşlar, eğer Xbox Series X/S aldıysanız deneyimleriniz nasıl? Konsolu beğendiniz mi? Sıkıntıları var mı, varsa ne sıkıntısı var?
Haziran ayında Ukranya'dan getirttim. Şu ana kadar konsol kaynaklı hiçbir sıkıntı yaşamadım. PS5 almayı düşünüyordum fakat XSX alarak daha doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Özellikle Game Pass ayrı bir işime yaradı. Ses ve ısınma sıkıntısı da yaşamadım. Hatta Xbox'ın 9. nesil kulaklığını da aldım. Ondan da çok memnunum. Başka bir sorunuz veya aklınıza takılan bir şey varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Merhaba, Xbox Series X kullanıcısıyım. Kesinlikle çok güçlü ve çok sessiz bir konsol. Herhangi bir oyunda size sıkıntı çıkartacağı tek bir nokta yok. Tabi oyunun kendisinde bir problem yoksa. İlk aldığım zamanlar deneyimlerimi paylaştığım bir yazım var aşağı bırakıyorum. Aklınıza takılan bir soru olursa memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

Ben PS5'in yanına ek olarak Series S aldım. 1 ay oldu alalı gayet memnunum. Gamepass oldukça güzel bir nimet. Zaten sırf Gamepass'e gelecek olan oyunlar için aldım desem yeridir. Küçücük de alet, bazen atıyorum çantaya arkadaşlarıma gidiyorum, kuruyoruz hemen oynuyoruz birlikte. 🙂

Gamepass ile birleştiğinde müthiş bir deneyim sunuyor bence, özellikle yükleme sürelerinin olmayışı ve quick resume özelliği çok ön plana çıkıyor. (Series S için yazdım)

Yeni konular

Geri
Yukarı