Xbox Series S'den tık sesi geliyor

Aynı sesi bende duyuyorum fakat o kadar çok değil en fazla 6-7 saatte bir sizin konsolda belki bir sıkıntı olabilir.

Sosyalde aynı başlıkta konu var bazıları sorun yok yazmış ama emin olamadım kendim konu açtım hocam normal midir garantiye göndermeli miyim?

Sosyalde aynı başlıkta konu var bazıları sorun yok yazmış ama emin olamadım kendim konu açtım hocam normal midir garantiye göndermeli miyim?

Sorun olduğunu düşünmüyorum aynı sesi duyan birçok kişi var fakat sizin gibi 5 dakikada bir tık sesi duyanı görmedim bu sebepten dolayı götürmeniz iyi olacaktır.

Konsolum açıkken 3 ila 5 dakika arasında tık sesi geliyor. Kapattıktan sonra da 30 dakikada bir falan tık sesi geliyor.

Cihazı tam mı kapatıyorsun? Yoksa düğmeden ya da kontrolcüden mi?

Emin değilim olma sebebinden ama tam kapatılan cihazda kapalı iken tık sesi olacağını pek düşünmüyorum.

Tam kapattımda ses olmuyor normal kapattımda arkada oyun inerken oluyor ses.

Şimdi HDD olsa ondan diyeceğim ama bu cihazlar bizimki gibi değil, SSD'li.

Tık sesi, mekanik bir ses mi? Ya da konsoldan gelen, One'lerdeki disk çıkarma sesi gibi ya da konsolu açma kapatma sesi gibi mi?

Yani, oyun indirdiğini ya da başka bir işlemi belirten bir bildirme sesi gibi bir şey olabilir. Böyle bir durumda, bence korkulacak bir durum yok.

Tık sesi, mekanik bir ses mi? Ya da konsoldan gelen, One'lerdeki disk çıkarma sesi gibi ya da konsolu açma kapatma sesi gibi mi?

Öyle bir ses değil hocam ne aralıklı olacağını bilmediğimden seside kayda alamiyorum tık diye bir ses geliyor anca böyle acıklayabilirim.

Öyle bir ses değil hocam ne aralıklı olacağını bilmediğimden seside kayda alamiyorum tık diye bir ses geliyor anca böyle acıklayabilirim.

Aslında, kapalıyken fan sesi ile olabilir mi? One S'te bazen cihaz kapalıyken de fan açılırdı, cihazı birazcık soğutmak için. Sonra kapanırdı.

Açık iken de, yani fan sesinin artması ile bağlantı kurabiliriz anca. Ya da dediğim gibi bir şeyi belirten bir Buzzard'ı var. Ama o da tık sesi çıkarmaz.

Aslında, kapalıyken fan sesi ile olabilir mi? One S'te bazen cihaz kapalıyken de fan açılırdı, cihazı birazcık soğutmak için. Sonra kapanırdı.

Açık iken de, yani fan sesinin artması ile bağlantı kurabiliriz anca. Ya da dediğim gibi bir şeyi belirten bir Buzzard'ı var. Ama o da tık sesi çıkarmaz.

Bilmiyorum hocam çok kararsızım garantiye yollayıp yollamamak konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı