Xbox Series S'imi boyadım

DashMatters

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün sabah yapacak işim olmadığı için gidip sprey boya aldım. Xbox kolunu söktüm, zımparaladım ve sağ kırmızı sol mavi şeklinde bir tasarım yaptım. Çok hoşuma gitti, bir gazla konsolun kendisini de söküp boyadım. Aslında aklımda gökkuşağı tarzı bir şey vardı ancak köydeki boyacıdan anca bu renkleri bulabildim. Yorumlarınızı merak ediyorum, iyi sosyaller!

WhatsApp Image 2022-08-16 at 15.30.30.jpeg

WhatsApp Image 2022-08-16 at 15.30.31.jpeg

Merhaba arkadaşlar, bugün sabah yapacak işim olmadığı için gidip sprey boya aldım. Xbox kolunu söktüm, zımparaladım ve sağ kırmızı sol mavi şeklinde bir tasarım yaptım. Çok hoşuma gitti, bir gazla konsolun kendisini de söküp boyadım. Aslında aklımda gökkuşağı tarzı bir şey vardı ancak köydeki boyacıdan anca bu renkleri bulabildim. Yorumlarınızı merak ediyorum, iyi sosyaller!

Eki Görüntüle 1487646

Eki Görüntüle 1487647
Kolu tuttuğunuzda boyanan yüzey terleme durumunda vesaire rahatsız etmez mi?

Kolu tuttuğunuzda boyanan yüzey terleme durumunda vesaire rahatsız etmez mi?
Deneyip görme dışında bir seçeneyim yok sanırsam. Boyanın kalkmaması benim için daha önemli. Kuruduktan sonra vernikleyeceğim. En kötü konsolun üstünde süs olarak sergilerim, 2 kol daha var elimde zaten.
Güzel olmuş, güle güle kullanın.
Oyun kolunu topladıktan sonra da nasıl hissettirdiğini yazarsanız mutlu olurum.
Tabiki, teşekkürler.

Elinize sağlık güzel olmuş. Bende One S'imi şöyle boyamak istiyorum da imkanlar el vermiyor. Aslında kırmızı ile maviyi çok severim ama ikisini birleştirince çok kötü olduğunu düşünüyorum. Yine de konsolda çok güzel durmuş.

Bende de beyaz kol var boyamak istiyorum da cesaret edemiyorum. Toplaması sıkıntı oluyor mu parçaladıktan sonra?

Bende de beyaz kol var boyamak istiyorum da cesaret edemiyorum. Toplaması sıkıntı oluyor mu parçaladıktan sonra?
Biraz deneyimim olduğu için ben zorlanmıyorum o konularda. Güzel tasarlamışlar kanımca. Lehim aletine gerek kalmadan sökebiliyorsunuz. Bir video yardımıyla yavaş yavaş yaparsanız sorun olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar boyası kurudu. birleştirdim ve bence çok güzel oldu. Birkaç küçük boya sorunu dışında herhangi bir problemi yok. Uzun süre oyun oynamadım daha. Controller gripi kaybetmiş ancak terletmedi beni çok.

WhatsApp Image 2022-08-17 at 17.25.39.jpegWhatsApp Image 2022-08-17 at 17.25.40 (1).jpegWhatsApp Image 2022-08-17 at 17.25.40.jpegWhatsApp Image 2022-08-17 at 17.25.41.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı