Xbox Series X 9. nesil gamepad sorunlu mu?

Bana göre DualSense çok daha güzel. Ama bu da kötü değil.

Teknosa. Ürün değişimi yaptım ama alırsanız kesinlikle ve kesinlikle Microsoft'a garantiye yollayın. Çok daha temiz oluyor.

Ben kendimce Bluetooth'u kısalttım ama doğru mudur, bilmiyorum. 😀

İlk kol deneyimimi bu ürünle yaşadığım için karşılaştırma yapamayacağım. Trigger ve anolog hassasiyetleri mükemmele yakın, milimetrik neredeyse. Ölü bölge de yok ki en önemlisi. Titreşimler de oyuna bağlı olarak değişmekte. Örneğin Xbox Exclusive oyunlar ve bazı büyük yapımlarda titreşim çok fark ediyor. GTA 5 için konuşayım tüm silahlarda farklı titreşim var ve bu çok hoş merak ettiğiniz buysa.

Kolu zaten Forza Horizon 4 ve diğer yarış-simülasyon oyunları için aldım. Trigger tuşları da oldukça hassas. FH4 Microsoft sürümünde fark bariz titreşimlerde. Maalsef Steam sürümünde Impulse Trigger desteği daha gelmedi.

Bir kez alınacak bir ürün olduğu için ucuza kaçmadan kesinlikle alınabilir bir ürün. Kol var oyuna bağlar, kol var oyundan soğutur. Özellikle yarış-simülasyon ve hassas kontrol gerektiren oyunlar oynayacaksanız Xbox Gamepad gibi ölü bölge olmayan ve hassasiyeti benzer olan ürünlere yönelin, varsa tabii ki.
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı