Xbox Series S sorunlu mu?

@Kuscudayi o tabloya inandınız mı gerçekten?
1) oyunda native 1440p çözünürlük söz konusu değil. Checkerboarding kullanılmış.
2) RT kapalıyken 53'lerin altına düşebiliyor. RT açıkken 27 FPS'e kadar düşüyor.
3) diğer oyunların optimizasyonunda bir sorun yok. Bu oyunda kullanılan oyun motoru optimizasyon harikası ama hala vaat edilenler yok...

RT açıkken 2K da 40FPS civarında geziyor. RT kapalıyken de 60FPS'yi veriyor gayet.

@Kuscudayi Digital Foundry videosuna bakabilirsiniz. RT açıkken dip nokta 27 FPS, kapalı iken stabil deneyim veriyor. Dip nokta 55'in altında.
Bu kadar harika bir motorla ve checkerboard çözünürlüğü ile bile bu değerler yeni nesil için üzücü.

@Kuscudayi digital foundry videosuna bakabilirsiniz. RT açıkken dip nokta 27 FPS, kapalı iken stabil deneyim veriyor. Dip nokta 55'in altında.
Bu kadar harika bir motorla ve checkerboard çözünürlüğü ile bile bu değerler yeni nesil için üzücü.

O oyunda bir de capcom-Sony anlaşması var. Mass Effect: Legendary Edition da Series S 2k/60fps,4k/30fps veriyor. Series X de 2k/120fps modu var iken PS5 de 2k/60fps modu var.

@Kuscudayi Digital Foundry videosuna bakabilirsiniz. RT açıkken dip nokta 27 FPS, kapalı iken stabil deneyim veriyor. Dip nokta 55'in altında.
Ancak yine de çok iyi bir konsol benim görüşümde. Eğer ki RDR2 gibi çok zorlayacak oyun oynanmadığı sürece müthiş konsol.

@Kuscudayi o oyunda PS5 için FPS kilidi var.
4K modunda PS5, XSX ile aynı değerleri veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazı kullanıyorum ve çok memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım. SSD'nin farkı bariz bir şekilde hissediliyor.

Geri
Yukarı