Xbox Series X alınır mı?

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Gürcistan'dan alma durumu var 18 bine geliyor TR de 21 var oradan almak mantıklı olur mu acaba? Bir tane alırsak vergi iadeside oluyor. Yoksa TR almak daha mı doğru olur? Daha önce hiç almadım bilgisi olan varsa belirtirse sevinirim süreç için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Türkiyede'de sarı sitede 18.5 civarına bulunabiliyor, 500 TL fark için değmeyeceğini düşünüyorum. Ama yinede karar sizin tabii ki. Dilerseniz yardımcı olabilirim.

Hocam türkiyede'de sarı sitede 18.5 civarına bulunabiliyor, 500 TL fark için değmeyeceğini düşünüyorum. Ama yine de karar sizin tabii ki. Dilerseniz yardımcı olabilirim.

Merhaba hocam PS5 almaya karar verdim. PC de zaten Game Pass ile oynarım. Sarı sitede Slim17.800 Spider-Man 2'li kapalı kutu buldum sence nasıl fiyat ve kapalı kutu belirtmişte açıp açmadığını nasıl anlarım? Sıfırı 20 bine Hepsiburada var.

Merhaba hocam PS5 almaya karar verdim. PC de zaten Game Pass ile oynarım. Sarı sitede Slim17.800 Spider-Man 2'li kapalı kutu buldum sence nasıl fiyat ve kapalı kutu belirtmişte açıp açmadığını nasıl anlarım? Sıfırı 20 bine Hepsiburada var.
Fiyat çok iyi dolandırıcı değilse kaçırmayın ve kararınız doğru olmuş.

Series X piyasanın en güçlü konsolu. Ancak gücünü kullanamayan bir konsol. Ha Series X alınır mı alınır. Ancak PS5 özel oyunları ile daha mantıklı olur.

Series X piyasanın en güçlü konsolu. Ancak gücünü kullanamayan bir konsol. Ha Series X alınır mı alınır. Ancak PS5 özel oyunları ile daha mantıklı olur.
Xbox art arda yanlış hamleler yapıyor Xbox'ın geleceği pek parlak değil ve dediğiniz gibi gücünü kullanamama olayı var Series X bana para israfı gibi geliyor aynı bütçede alınacak PS5 çok çok daha iyi deneyim veriyor. Xbox için Series S alınır ama X'e bütçesi yetecek biri PS5 almalı. Gamepass zaten PC'de var fakat PS Plus başka bir platformda yok, özel oyun, optimizasyon, Dualsense avantajları da gelince Series X almak oldukça yanlış bir hamle haline geliyor.

Xbox art arda yanlış hamleler yapıyor Xbox'ın geleceği pek parlak değil ve dediğiniz gibi gücünü kullanamama olayı var Series X bana para israfı gibi geliyor aynı bütçede alınacak PS5 çok çok daha iyi deneyim veriyor. Xbox için Series S alınır ama X'e bütçesi yetecek biri PS5 almalı. Gamepass zaten PC'de var fakat PS Plus başka bir platformda yok, özel oyun, optimizasyon, Dualsense avantajları da gelince Series X almak oldukça yanlış bir hamle haline geliyor.
Hiç bir durumda Xbox PS'dan kötü değil.

Fiyat çok iyi dolandırıcı değilse kaçırmayın ve kararınız doğru olmuş.

Elden teslim alırım ama şu var kapalı kutu diyor açılıp açıl adığını nasıl anlayabilirim? Test etmek istesem laptop değilki açıp bakasın nasıl yapabilirim nelere dikkat etmeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı