Xbox Series X Gamepad Yurtdışından Alınırsa Garanti Süresi Ne Kadar Olur?

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Merhabalar, bu gamepad'i Walmart veya Gamestop üzerinden almayı düşünüyorum ancak iki sitede de 90 günlük Microsoft garantisi var. Türkiye'de ürünü garantiye kaydedip 1 yıla uzatabiliyor muyum? Uzatamıyorsam da 90 günlük garanti sadece ABD'de mi geçerli oluyor? Walmart veya Gamestop garantisi almayı düşünürdüm ama ikisi de maalesef ki Türkiye'de olmayan firmalar.

Merhabalar, bu gamepad'i Walmart veya Gamestop üzerinden almayı düşünüyorum ancak iki sitede de 90 günlük Microsoft garantisi var. Türkiye'de ürünü garantiye kaydedip 1 yıla uzatabiliyor muyum? Uzatamıyorsam da 90 günlük garanti sadece ABD'de mi geçerli oluyor? Walmart veya Gamestop garantisi almayı düşünürdüm ama ikisi de maalesef ki Türkiye'de olmayan firmalar.
Biraz zaman geçmiş üstünden ama ne gibi bir yol seçtiniz, TR garantisi uzatılabiliyor muymuş?

Biraz zaman geçmiş üstünden ama ne gibi bir yol seçtiniz, TR garantisi uzatılabiliyor muymuş?
Xbox gamepad almaktan vazgeçip Gulikit KingKong 2 Pro aldım. Xbox gamepad ile benzer fiyatlara geldi. Yakın zamanda KK3 Max çıkmış ancak nasıl bir gamepad olduğu konusunda pek fikrim yok. Amazon'dan alınca vergiler dahil yaklaşık 2350 TL'ye geliyormuş. KK2 Pro'dan, Xbox gamepad'e göre daha memnunum ama zamanla ne gibi sorunlarla karşılaşırım bilmiyorum. Gulikit almamın en büyük sebebi hall effect joystick bulunmasıydı.

Geri
Yukarı