Xbox Series X için kulaklık tavsiyesi

fatalerror00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok para vermek istemiyorum. Kablosuz tavsiye edebileceğiniz tam bir F/P ürünü varsa önerilerinizi bekliyorum. Ben de şu an JBL Wave Buds kulaklıkları var fakat Bluetooth ile eşleme yapılamıyor sanırsam bulamadım bir türlü telefondan bağlamak gerekiyormuş o da çok kullanışlı olmuyor başka bir yöntem biliyorsanız o kulaklığı da kullanabilirim.

Arkadaşlar çok para vermek istemiyorum. Kablosuz tavsiye edebileceğiniz tam bir F/P ürünü varsa önerilerinizi bekliyorum. Ben de şu an JBL Wave Buds kulaklıkları var fakat Bluetooth ile eşleme yapılamıyor sanırsam bulamadım bir türlü telefondan bağlamak gerekiyormuş o da çok kullanışlı olmuyor başka bir yöntem biliyorsanız o kulaklığı da kullanabilirim.
Lisanslı olan modeller çalışıyor hocam.
Fiyatı maalesef ki zamlanmış olsa da şöyle birşey var:
Xbox ile uyumlu, gamepad gibi eşleşiyor.

Lisanslı olan modeller çalışıyor hocam.
Fiyatı maalesef ki zamlanmış olsa da şöyle birşey var:
Xbox ile uyumlu, gamepad gibi eşleşiyor.
Arctis 1 için o kadar vermeye için el vermez. Rog strix go indirimdeyken kapılması gereken bir model. Birdaha bukadar indirime girer mi bilinmez.

Arctis 1 için o kadar vermeye için el vermez. Rog strix go indirimdeyken kapılması gereken bir model. Birdaha bukadar indirime girer mi bilinmez.
Eğer tam uyumlu ise onu alabilir. Benim kablosuz olarak Xbox'a bağlandığını bildiğim 3 kulaklıktan en iyisini önerdim.

Bu arada fark etmeden yanlış ürünün linkini vermişim şimdi düzelttim Xbox Edition linki ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı