Xbox Series X Kullanıcı Deneyimi

Hayırlı olsun hocam. Bence doğru karar vermişsiniz. Tamam PS oyunlarının daha iyi olduğunu kabul ediyoruz fakat 700 TL sadece 1 oyuna verilmez.

Sonunda almışsınız bu ne hız. Bize de artık hayırlı olsun demek düşer. Siftahı hangi oyunla yaptınız?

İlk yüklenen BF5'ti. Onu denedim ilk başta.
Söylemek lazım: İlk kez kontroller ve 4K'da FH4 oynadım. Benim önceden oynadığım oyun FH4 değilmiş onu anladım
Teknosa'dan aldım.

İlk yüklenen BF5'ti. Onu denedim ilk başta.
Söylemek lazım: İlk kez kontroller ve 4K'da FH4 oynadım. Benim önceden oynadığım oyun FH4 değilmiş onu anladım
Teknosa'dan aldım.
İyi olmuş e hayırlı olsun o zaman nice güzel oyunlara bu günün tarihini not ettim. Memnun musunuz önerir misiniz?
Yakın zamanda daha detaylı bir inceleme yapacak mısınız?

İyi olmuş e hayırlı olsun o zaman nice güzel oyunlara bu günün tarihini not ettim. Memnun musunuz önerir misiniz?

Genel olarak öneririm. Dün elime geçti ve bir döngü içerisine girdim desem yeridir. Oyun yükle, yüklenirken 1 saat CP2077 oyna, oyunu test et. Bütün gün boyunca 4-5 kez yaptım. Yorucu idi

Hayırlı olsun hocam. PS5'den daha iyi olduğunu düşünüyorum Xbox Series X'in. PlayStation'un tek artısı benim için Dual sense ve özel oyunlar. 2K desteği olmaması ve hala oyunlarda 30 FPS olması büyük bir eksi.

Genel olarak öneririm. Dün elime geçti ve bir döngü içerisine girdim desem yeridir. Oyun yükle, yüklenirken 1 saat CP2077 oyna, oyunu test et. Bütün gün boyunca 4-5 kez yaptım. Yorucu idi
O zaman öneriyorsunuz yakın zamanda almayı planlıyorum.

Hayırlı olsun hocam. PS5'den daha iyi olduğunu düşünüyorum konsolun. PlayStation'un tek artısı benim için Dual Sense ve özel oyunlar. 2K desteği olmaması ve hala oyunlarda 30 FPS olması büyük bir eksi.

Zevkler ve renkler meselesi. Ben bir oyuna 700 lira veremeyeceğim için XSX seçtim, umarım doğru seçimi yapmışımdır.

En mantıklı konsol bence Series X. PS5 tabi ki daha iyi ancak TR şartları için çok pahalı. Series S ise 2-3 seneye kaybolacak gibi geliyor. Ancak dikkatimi çeken imzanızdaki sistemin oldukça iyi olması. Ben de benzer bir sisteme sahibim, kasayı TV'ye bağlayıp gamepad ile konsolmuş gibi kullanabiliyorum.

Benim sıkıntım şu idi: Benim PC'de çoğu oyunda sıkıntı çıkıyor. Garantilerde gezdim, sürücü güncelledim BIOS'u kurcaladım ama yok arkadaş bulamadım. Beni 5-6 sene götürmesi için XSX tercih ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…