Xbox Series X mı PC mi?

Forumlarda hep şikayet eden insanlar oluyor optimizasyonundan nvidia’ya geçince rahatladım falan diyorlar yani bende kullanıcı geridönütlerinin yalancısıyım

Hocam aslında PS5 oyun kütüphanesi açısından daha iyi bir seçim olur bence

Hocam PS5 oyunlarından tek ilgimi çeken God of War ama bir oyun için de Xbox kalitesinden vazgeçecek değilim.

Xbox'un avantajları nedir? PS5 en azından arkadaşın dediği gibi oyun kütüphanesi açısından daha başarılı.

Hocam PS5'in Xbox'a göre avantajları nedir?

Hocam PS5 oyunlarından tek ilgimi çeken God of War ama bir oyun için de Xbox kalitesinden vazgeçecek değilim.

Hocam PS5'in Xbox'a göre avantajları nedir?
Ben yeni nesil oyunlardan kasıt başka bir şey anladım. PS5 oyunları ilginizi çekmiyorsa bilgisayar da almam diyorsanız XBOX alabilirsiniz. Zaten size en yakın gelen o olduğu açık.

1.Oyun kütüphanesi
2. Özgür ssd slotu

Ama eğer oyun kütüphanesini sevmiyorsunuz aynı anda çok fazla oyun çalıştırmam diyorsanız xsx hem ergonomisi hem boyutu hemde game pass ile çok iyi seçim olabilir

1.Oyun kütüphanesi
2. Özgür SSD slotu

Ama eğer oyun kütüphanesini sevmiyorsunuz aynı anda çok fazla oyun çalıştırmam diyorsanız xsx hem ergonomisi hem boyutu hem de Game Pass ile çok iyi seçim olabilir

Hocam dediğim gibi bir tek God of War ilgimi çekiyor ama sırf bir oyun için Xbox kalitesinden vazgeçmek sizce mantıklı mı eğer mantıklı diyorsanız ciddiyim hemen şu an PS5 siparişi vereceğim.

Geri
Yukarı