Xbox Series X mi PS5 mi alınmalı?

Bernardredux

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
23-24 bin civarında bütçem var. Aklımda Series X almak var fakat sorun şu ki nereden alacağımı bilemiyorum. İhracatçı garantili ürünler satan satıcılar 24 binlik ürünlere 18-19 bin kafadan neye göre veriyorlar hala aklım almış değil. Yorumları daha da beter, kimisinin konsol kullanılmış kimisininki inanılmaz iyi. Teknosa, Amazon gibi sitelerde ise farklı farklı satıcılar var, bunlar içinde de garip bir piyasa hakim. Bu bağlamda bu konsollardan birini nasıl edineceğim, bu konuda çok kafam karıştı. PS5 veya Series X olması çok önemli mi derseniz hayır fakat gönlümden geçen Series X'tir. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Daha önce konsol almadıysanız PS5 derim Xbox'ta belirli oyundan sonra kütüphanede sıkılırsınız sadece Online FPS tarzı oyun ya da FIFA oynarsınız. PlayStation'da hikayeli oyun çok daha fazla ancak PS4 sahibi olduysanız Xbox alın hevesinizi alın. Kendimden örnek vermek gerekirse Series S alıp 8-10 Xbox oyunundan sonra PS5 almıştım hem exclusive hem de Series S cihazına göre daha yüksek çözünürlüklü ve yüksek FPS değerli 3. parti oyunları oynuyorum.

Geri
Yukarı