Xbox Series X oyun oynarken kapanıyor

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, cihazı aldığımdan beri bu olay başıma iki kere geldi. Cihazın sıcaklığını sürekli kontrol eden birisiyim serin çalıştırmak için elimden geleni yapıyorum. Bu karar dikkatli kullanmama rağmen iki kere oyun oynarken dondu ve kendiliğinden kapandı. Cihazı tekrar açmak için üzerindeki düğmeye basmak zorunda kaldım.

Arkadaşlar merhaba, cihazı aldığımdan beri bu olay başıma iki kere geldi. Cihazın sıcaklığını sürekli kontrol eden birisiyim serin çalıştırmak için elimden geleni yapıyorum. Bu karar dikkatli kullanmama rağmen iki kere oyun oynarken dondu ve kendiliğinden kapandı. Cihazı tekrar açmak için üzerindeki düğmeye basmak zorunda kaldım.

Aynı sorun bazen başka konsollarda da oluyor çok sık olmuyorsa bir şey olmaz diye düşünüyorum bir de yeni konsol olduğu için onla ilgili bir problem de olabilir sık olursa garantiye gönderin Xbox garantide çok iyi bir firma.

Hocam öncelikle birkaç bir şey sorayım.
Normalde mesela 3 saat kadar oynadığınız zaman kasanın her yeri ısınıyor ve makine uyarı veriyor mu kapanmadan önce?
Yazılımsal da olabilir.
Merhaba hocam ikinci verdiği hatayı 20 dk lık bir oynanışta vermişti ısınma vs yoktu. Son 1 saattir warzone oynuyorum hata vermedi. Muhtemelen yazılımsal çakışma yapıyor sanırım.
Aynı sorun bazen başka konsollarda da oluyor çok sık olmuyorsa bir şey olmaz diye düşünüyorum bir de yeni konsol olduğu için onla ilgili bir problem de olabilir sık olursa garantiye gönderin Xbox garantide çok iyi bir firma.
Sık olmuyor hocam iki defa başıma geldi insan korkuyor biraz 😊
Garantiye yolladın mı?
Hayır hocam henüz yollamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı