Xbox Series X | S Uyumlu Oyun Listesi | 4K, 120 FPS, Ray Tracing

"Dünyanın en güçlü konsolu" olan XSX'de TLOU ve GoW oynasana, veya Uncharted. Fanboylar da hemen beğeni butonuna sarılmış :D
8.300 TL bayıl konsola (bu fiyata bulabileceğini sanmıyorum ama) sonra 60 dolar bütün exclusivelere bayıl. Üstüne online için de 40 lira bayıl.
Ben de ayda 40 lira verip hem EA Play, hem Ubisoft Plus, hem Gamepass oyunlarını bitireyim üstüne üstlük Xbox Gold ile online oynayayım oyunları.
PS'in her zaman exclusive oyunlarını savunmuşumdur ama fiyat politikaları çok saçma geliyor.

8.300 TL bayıl konsola (bu fiyata bulabileceğini sanmıyorum ama) sonra 60 dolar bütün exclusivelere bayıl. Üstüne online için de 40 lira bayıl.
Ben de ayda 40 lira verip hem EA Play, hem Ubisoft Plus, hem Gamepass oyunlarını bitireyim üstüne üstlük Xbox Gold ile online oynayayım oyunları.
PS'in her zaman exclusive oyunlarını savunmuşumdur ama fiyat politikaları çok saçma geliyor.
Bunları ben de biliyorum, fakat PS veya Xbox birbirinden iyi değildir anlamında dedim. Farklı yönlerde birbirlerinden iyiler, Series X kullanıcısı olarak söylüyorum, fanboy değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı