Xbox Series X | S Uyumlu Oyun Listesi | 4K, 120 FPS, Ray Tracing

Kargo vs. dahil ise çok iyi fiyat aslında hocam, şu gümrük vergisi muhabbeti netleşirse bakacağım. Aslında üniversitede 2 yıl sonra beni yalnız bırakmaması lazım, yani 6 yıl götürmesi gerekiyor, One X daha mantıklı gözüküyor galiba.
Pişman olursun. Oyunlar gerçekten çok yavaş. XSS amazon.de den toplam maliyeti yaklaşık 3.800'e geliyor. Ben ocak ayında alacağım.

Xbox Series S'te upscale özelliği ile oyunlar 4K oynanabiliyor diye duymuştum. Burdakiler belirtilmese de oynanabiliyor sanırım. Çünkü hiç Series S için 4K diye söylenmemiş.

Ori and the Will of the Wisps 4K 60 oynanabiliyor Series S'te. Çözünürlüğü düşürünce 120 FPS modu da var. Listede de adı geçiyor.

Son düzenleme:
Konsol şu an ara nesil olan AC Valhalla'yı zar zor 30 FPS oynatıyor 1080P'de RTX olmadan. Sizce bir nesil götürebilir mi?

Geçiş oyunları zaten problemli olmalı hocam, AC Valhalla da pek konsol dostu bir oyun değil zaten. Henüx Xbox özel bir oyun gelmedi, gelecek olanlar zaten 1080P-60/1440P-30|60 sabit olarak gelecek büyük ihtimalle, bu taahhüt edildi. Özel olmayan oyunlar da kesinlikle bu oyundan daha iyi gelecek min. 3-4 sene çünkü bu konsola optimize edilecekler, şu an Series S özelinde böyle bir oyun yok, update geldi denilen oyunları da 1-2 patch verip yolluyorlar zaten kodlamak başka patch atmak başka, yine de Cyberpunk vs. de oldukça stabil patchler geliyor mesela halledilmeyecek şeyler değiller.

Fakat bir nesil götürebileceğini düşünmüyorum, zaten yeni nesilde 4K standart haline gelebilirse 2-3-4 sene sonra 1080P keyif vermeyeceği için upgrade düşünülecektir.

Geri
Yukarı