Xbox Series X vs PS5

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu zamanlar 1080p 60Hz'lik televizyonda kullanacağım bir konsol bakıyorum. Ben şahsen PS koluna alışkınım ama kardeşim ve babam Xbox'a alışkınlar. Ayrıca Game Pass ve PS Plus konusunda arada kaldım. İkinci olarak zaten 3060 laptopum var, o yüzden Game Pass'te mantıklı geldi. Çok arada kaldım, siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass daha artı, PS5'e özel oyun takıntın yok ise ihtiyacın yok Series X'in 360'a kadar geriye dönük uyumu var, yani bir nevi PC, ama sende zaten iyi bir laptop varmış. Özel oyun artısı için PS5'e yönel, laptop olmasaydı Series X derdim.

Hocam 3060 laptop var zaten FIFA, mortal falan oynayacağım o yüzden baktım 1080p de güçlü oynatsa yeter zaten benim için.

Game Pass daha artı, PS5'e özel oyun takıntın yok ise ihtiyacın yok 360'a kadar geriye dönük uyumu var, yani bir nevi PC, ama sende zaten iyi bir laptop varmış. Özel oyun artısı için PS5'e yönel, laptop olmasaydı Series X derdim.

GoW ragnarok PC gelecek mi? Bir GoW'a ilgim var.

Arkadaşlar şu zamanlar 1080p 60Hz'lik televizyonda kullanacağım bir konsol bakıyorum. Ben şahsen PS koluna alışkınım ama kardeşim ve babam Xbox'a alışkınlar. Ayrıca Game Pass ve PS Plus konusunda arada kaldım. İkinci olarak zaten 3060 laptopum var, o yüzden Game Pass'te mantıklı geldi. Çok arada kaldım, siz ne önerirsiniz?

Xbox daha güçlü PS oyunlarına takıntın yoksa Xbox her yerde kazanıyor laptopta varken Ultimate alırsınız hem konsol hem PC'de oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 3060 laptop var zaten FIFA, mortal falan oynayacağım o yüzden baktım 1080p de güçlü oynatsa yeter zaten benim için.

GoW ragnarok PC gelecek mi?
Seneye gelir, diğer özel yapımları bilmem.

Hocam peki Series S nasıldır 1080p için. GoW'u PC'ye de alırım.
Series S PS5 ile kıyaslanamaz çok altta kalıyor.

Xbox daha güçlü PS oyunlarına takıntın yoksa Xbox her yerde kazanıyor laptopta varken Ultimate alırsınız hem konsol hem PC'de oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1080p için hangi konsolu önerirsin?

Seneye gelir, diğer özel yapımları bilmem.

Series S PS5 ile kıyaslanamaz çok altta kalıyor.

Sizce FPS problemi olur mu Series S'te.

Geri
Yukarı