Xbox Series X'e emulator kurmak

grkns

Kilopat
Daha fazla  
Snes, mame, PS1 PS2, Nintendo 3DS hatta switch emulatorlerini kurabiliyor muyuz?

Bir de klavye mouse için en iyi aksesuar hangisi? İstediğimiz oyunda tuşları ayarlayarak kullanabileceğimiz bir model var mı?

Game Pass Ultimate yıllık ucuza alabileceğimiz bir taktik kaldı mı?

Tek tek konu açmak yerine bu şekilde sormak istedim konu kirliliği olmaması için.

Evet geliştirici modunu satın alarak o modda bilgisayarın üzerinden bazı dosyalara erişim sağlayabiliyorsun. Bu sayede RetroArch kurulumu yapabiliyoruz. Oyunları usb belleğe falan atıyoruz ve yine geliştirici modunda oynayabiliyorsun. Ben kurdum bir müddet atari, ps1 ve ps2 oyunlarıyla vakit geçirmiştim daha sonra kaldırdım.

Evet geliştirici modunu satın alarak o modda bilgisayarın üzerinden bazı dosyalara erişim sağlayabiliyorsun. Bu sayede RetroArch kurulumu yapabiliyoruz. Oyunları usb belleğe falan atıyoruz ve yine geliştirici modunda oynayabiliyorsun. Ben kurdum bir müddet atari, ps1 ve ps2 oyunlarıyla vakit geçirmiştim daha sonra kaldırdım.
ben arcade joystickte alıcam.arada nostalji olsun diye. peki diğer sorular hakkında bilginiz var mı?

Bir de klavye mouse için en iyi aksesuar hangisi? İstediğimiz oyunda tuşları ayarlayarak kullanabileceğimiz bir model var mı?
Her oyunun klavye mause desteği yok sadece desteği olan oyunları oynayabilirsiniz.
Game Pass Ultimate yıllık ucuza alabileceğimiz bir taktik kaldı mı?
Konsolu ilk aldığımda ücretsiz verdikleri için bir kaç ay kullanmıştım sadece para vererek almağım için böyle bir taktik varmı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı