Xbox stereo kulaklık 500 TL

7.1'e gerek duymuyorum :)

Çok daha ucuza güzel stereo kulaklıklar bulabileceğinize eminim. Sırf üstünde X harfi var diye orta surround kulaklık parası vermek mantıklı değil. Kaldı ki üst segment Surround'larda müzik dinlemek çok daha keyifli (oyun için kullanmadığınızı düşünüyorum 7.1'e gerek duymuyorum dediğin için) .

Son düzenleme:
:) 1 TL ile.

1655895357715.png

Çok daha ucuza güzel stereo kulaklıklar bulabileceğinize eminim. Sırf üstünde X harfi var diye orta segment stereo kulaklık parası vermek mantıklı değil. Kaldı ki üst segment Surround'larda müzik dinlemek çok daha keyifli (oyun için kullanmadığınızı düşünüyorum 7.1'e gerek duymuyorum dediğin için).

Vallahi dostum Razer diye bir marka aldım 700 küsur liraya çok övülüyor diye ama tırt çıktı o yüzden bence denenir yani :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi dostum Razer diye bir marka aldım 700 küsur liraya çok övülüyor diye ama tırt çıktı o yüzden bence denenir yani :)

Razer'ın 700 TL'lik ürününü alıyorsan orta segment alıyorsun demektir. Audi A4 parasına maybach bakarsan o araç 50 takla atmış demektir. Razer - Logitech gibi markalara bakacaksan eğer en üst segmentine bakman gerekir.

Razer'ın 700 TL'lik ürününü alıyorsan orta segment alıyorsun demektir. Audi A4 parasına maybach bakarsan o araç 50 takla atmış demektir. Razer - Logitech gibi markalara bakacaksan eğer en üst segmentine bakman gerekir.

Dostum Razer diyorum sana :) senin öyle bir markan olacak ki ismini kötü gözükmesin diye uğraşırsın, Xbox bu hatayı yapmaz daha doğrusu Microsoft 500 liranın hakkını verir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Razer diyorum sana :) senin öyle bir markan olacak ki ismini kötü gözükmesin diye uğraşırsın, Xbox bu hatayı yapmaz daha doğrusu Microsoft 500 liranın hakkını verir.

Razer dediğin marka o ürünleri bütçesi düşük insanlar için üretiyor. Ve evet bilerek çok kötü üretiyor. Adamların asıl baba ürünleri 1500-2000 TL bandında. Ar-ge tabii ki de 2000 TL'lik ürünlere çalışıyor. Arkadaşımda 900 TL'ye alınmış Logitech G433 var ben de 1500-1600 civarına G PRO X aldım ve 2 kulaklık arasındaki fark bu dünyadan değil sana o kadar net söyleyebilirim. Ve Logitech'in alsan çöpe bile atmaya tenezül etmeyeceğin ürünleri de var. Gariban sevinsin diye üretilmiş modeller. Hakkını verme konusuna gelince de 500 TL'den beklentin nedir? Şahsen ben 500 TL stereo kulaklığa veriyorsam eğer Sennheiser kalitesi beklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı