XBOX Ultimate Game Pass Windows'ta Kullanılabilir mi?

Earthsea

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft'un mağzasında XBOX Ultimate Game Pass 85₺'den 5,90₺'ye inmiş durumda. Ben Ultimate Game Pass'i alıcak olursam mağazada Game Pass etiketine sahip oyunları 1 aylığına Windows 10'da oynayabilecek miyim?

Bu da bahsettiğim indirimin mağaza linki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan yeni başladım kullanmaya. Metro Exodus, Vampyr, Prey, Wolfenstein II, Helblade Senuas Sacrifice indirmeyi düşünüyorum. Şu anda Metro Exodusu indiriyorum.
Yani bahsettiğim paketin indirimli fiyatını ödeyip oyunun kendisine para vermeden indirebiliyor musunuz? Bu soruyu sordum çünkü mesela Metro Exoudus mağazada game passe sadece indirimli olduğunu söylüyordu direkt erişim hakkından bahsedilmiyordu.

Yani bahsettiğim paketin indirimli fiyatını ödeyip oyunun kendisine para vermeden indirebiliyor musunuz? Bu soruyu sordum çünkü mesela Metro Exoudus mağazada game passe sadece indirimli olduğunu söylüyordu direkt erişim hakkından bahsedilmiyordu.
Bütün oyunları ilk ay 6 tl verip oynayabilirsin. İstersen 1 ay sonra aboneliğini iptal eder veya aylık 85 tl öder devam edersin. Abonelik süren bittiğinde oynayamazsın. Abonelik süren boyunca istediğin oyunu oynarsın. Bu oyunların bazıları konsola özel oluyor onları oynayamazsın. Örnek olarak Metro Exodus,Vampyr, Prey, Hellblade Senuas Sacrifice, Gears Of War 4, Forza Horizon 4 oyunlarını PC de oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı