Xbox uygulamasına Steam ve Epic gibi açık dosyalama gelir mi?

isimsizkahraman

Megapat
Makaleler
4
Yer
Akihabara
Merhabalar bildiğiniz üzere Game Pass içerisinde binlerce oyun bulunduran bir platform, ancak ne yazık ki oyun dosyalarına erişimi oldukça zor ve zahmetli.
Oyun dosyaları çok farklı yöntemlerle değiştirilebilse de çok uzun sürüyor, Türkçe yama falan yapak istediğimizde sorun yaşıyoruz. Acaba ileride Xbox uygulamasına Steam ve Epic gibi açık dosyalama gelir mi?
Bilmeyenler için Türkçe yama ve modlama yöntemi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar bildiğiniz üzere Game Pass içerisinde binlerce oyun bulunduran bir platform, ancak ne yazık ki oyun dosyalarına erişimi oldukça zor ve zahmetli.
Oyun dosyaları çok farklı yöntemlerle değiştirilebilse de çok uzun sürüyor, Türkçe yama falan yapak istediğimizde sorun yaşıyoruz. Acaba ileride Xbox uygulamasına Steam ve Epic gibi açık dosyalama gelir mi?
Bilmeyenler için Türkçe yama ve modlama yöntemi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 aylık Game Pass almıştım, sırf mod ve yama kurulmuyor diye neredeyse Game Pass'ten hiç oyun oynamadım. Steam'den aldım gerekirse. Umarım gelir.

Gelecekmiş Windows 11 22H2 ile.
Şu ana kadar getirmemelirinin nedeni korsan olmasın diye yani oyunu kopyalamayın diye yapılmış korumadır. Bence mod ve yama kurmak için ayrı bir seçenek olmalı.

Geri
Yukarı