Xbox varken neden bilgisayar alınır?

• Konuyu başlatan plx22
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 1B
Yorum yazan arkadaşlar, bu kadar fiyat farkını vermeye değer olduğunu mu düşünüyorsunuz o zaman?

Oyun amaçlı bakarsak XSX her türlü daha avantajlı. Konsol olduğu için yükseltme derdi yok ancak buna karşılık oyunlar biraz daha pahalı. RTX 3060'lı sistem fiyatına XSX ve bir Ultrabook alınabiliyor. Tercih meseli.

Yorum yazan arkadaşlar, bu kadar fiyat farkını vermeye değer olduğunu mu düşünüyorsunuz o zaman?
Kişinin ilgili olduğu konulara, odağına ve bir gününü nasıl geçirdiğine bakmak lazım. Oyunu yalnızca oynamak ve zevk almak için oynuyorsan ve oyun dışında bilgisayar ile fazla ilgilenmiyor, işini görmüyorsan bilgisayar alıp daha fazla para harcamaya gerek yok. İdareli ucuz bir bilgisayar da işini görebilir.

Series X'e 10k verceğime 10k ya sistem toplamam ya da almam daha sağlıklı. Rekabetçi oyun oynarım. Hikayeli Online olmayan oyunlar için crack oynarım.

Senelerce ps4 te bf4 ve gta 5 oynamış birisi olarak söylüyorum konsollar candır. Bİlgisayarı kötülemek gibi bir niyetim yok ama verdiği pratikliği ve kafanın rahat oluşunu asla veremez bilgisayar. Kaldı ki bilgisayar donanımları fiyatları zaten uçuk düzeyde.

Yeni nesil konsollar 4k hdr 60 fps oyun çalıştırıyor diye biliyorum yani daha ne isteyebilirsin ki?

Alıcak kişi oyunun yanında render gibi işler de yapmak istiyor olabilir. Ayrıca genelde konsol oyunları daha pahalı oluyor.

CS Valorant gibi oyunlar oynayanlar için PC şart. Konsolum olsa bir FIFA atarım sadece o da PC'de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı