Xbox ve Game Pass mi PS4 mü?

Lil Ramiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Xbox Game Pass aldığına değer mi, yoksa PS4 almak mantıklı mı? Xbox Game Pass aldığımız zaman üyeliği iptal ettiğimizde oyunlar gidiyor, değil mi? Böyle Game Pass alıp oyunlar bizde sonsuza kadar durduğu bir paket yok mu? Ya da benim tercihim olan PS4 mü, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum da.

Arkadaşlar, Xbox Game Pass aldığına değer mi, yoksa PS4 almak mantıklı mı? Xbox Game Pass aldığımız zaman üyeliği iptal ettiğimizde oyunlar gidiyor, değil mi? Böyle Game Pass alıp oyunlar bizde sonsuza kadar durduğu bir paket yok mu? Ya da benim tercihim olan PS4 mü, sizin de görüşlerinizi merak ediyorum da.
Game Pass için öyle değil. Üye olduğun kadar senin oluyor.

Bilgisayarınız iyi ise kesinlikle PlayStation. Ama bilgisayarınız çok iyi değilse Xbox.

Hangi Xbox olduğu önemli. Eski nesilse PS4 eğer Series S veya X alacaksanız tabii ki XBox. Series S şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı