PS4 mü Xbox One mi?

selcuk132

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben 8-9 aydır harçlıklardan para biriktiriyorum ve şu an 1.200 TL olmuş durumda. Babamdan 300 TL isteyip 1500 TL'ye bir yeni nesil konsol almayı düşünüyorum. Ama aklımda takılan bazı sorunlar var. Şimdi bu PS4 alırken bölge filan 1. bölge 2. bölge onlar ne oluyor? İstanbul - Avrupa yakasında oturuyoruz. 2. ise Konsollarda kutulu oyun alırken DVD takıpda mı oyunuyoruz yoksa DVD'yi konsolun HDD'sine yüklüyebiliyor muyuz? Evet sorularım bunlar şimdi sizden öneri istiyoruım arkadaşlar. Xbox One geri uyumluluk benim çok dikkatımı cektı X360'dakı bırcok oyun her ay xbox one'ye 2-3 tane cıkıyor bunlardan Farcry 3, GTA4, AC3, Black ops 2 çıkarsa çok iyi olur. Ama oyunları çok pahalı ps4 2 katı nerdeyse! ve oyunları fazla türkiyede yok ama PS4 oyunları fazlasıyla her sitede mağazada bulabılırım. Ve PS4'ün Exclusive oyunları cok guzel Last Of Us, Until Dawn, Uncharted4, God Of War, vs. birde PS4'ün grafikleri 1 tık Xbox'dan önde ama Xbox bu açıklarını Kinect+Geri Uyumluluk oyunları çalıştırma( x360 oyunlarını çalıştırma gibi şeylerle açıklarını kapatıyor. Sizce arkadaşlar Xbox One mi alayım yoksa PS4 mü ? Bu arada Sıfır Vatandan alıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps4 ws Xbox1 Round: 47372748 Arkadaş zaten kendi sorusunun cevabını vermiş. Konsol ex. Oyun için alınır ayrıca yeni konu açmak yerine internette 283838 konudan araştırıp videoları izleyebilirsiniz. Veri kirliliği yapmayalım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı