Xbox veya PS konsol önerisi

Scorpi

Hectopat
Arkadaşlar bir şey soracağım fiyat olarak Max 800-850 çok böyle ıkınırsam 1 ay falan biriktirip 1000 TL bütçe olabilir sizce hangi konsolu alayım Xbox veya PS oynamak istediklerim pes veya FIFA Mortal Kombat ve bunun gibi oyunlar oynayacağım oyunlara pek fazla para veremem aylık oyun kiralanabilecek Game Pass vardı galiba onun gibi veya kırılıabilen bir konsol önerir misiniz ve hangi oyunları oynatır yazar mısınız?

Temiz bir Xbox One alman en doğrusu olacaktır. PS'e sadece pes FIFA vb içinse hiç bulaşma.
Game Pass ile zaten EA Play de dahil oluyor.
Xbox One bu arada hala daha güncel oyunları oynatabiliyor muhtemelen 2023'e kadar destek alır.

Sadece pes falan oynamayacağım Avengers falan oynayacagım yani PS olmaz mı PS 3 falan.

O fiyata temiz bulabilirsen Xbox One veya One S en iyi seçeneğin gibi.

Fiyatları nelerdir.

Sadece pes falan oynamayacağım Avengers falan oynayacagım yani PS olmaz mı PS 3 falan.

Fiyatları nelerdir.

PS3 tatmin etmeyebilir. Şahsen bendeyken FIFA 17 oynuyordum mesela. Çözünürlük çok kötü 720P. Oyuncuların forma numaraları bile adamakıllı net değil. Xbox One ama geçen neslin konsolu sen bilirsin.

PS3 tatmin etmeyebilir. Şahsen bendeyken FIFA 17 oynuyordum mesela. Çözünürlük çok kötü 720p. Oyuncuların forma numaraları bile adamakıllı net değil. Xbox One ama geçen neslin konsolu sen bilirsin.

Yani demek istediğim en iyi seçenek Xbox One mı biraz pahalıda bilmediğim için soruyorum bu Xbox 360 Super Elite mi slimmi ne varmış ya onlar nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı