Xbox'da bazı oyunlar yok

goldenarmor5325

Picopat
PC için Xbox Game Pass'i indirdim ve 3 aylıp Game Pass'i aldım. Fakat Far Cry serisi, GTA serisi, ve Tomb Raider serisi yok. Bunlar yaş kısıtlamasından dolayımı gözükmüyordur. Bende yoksa Game Pass de zaten bu oyunlar yok mu? Yaş kısıtlaması varsa nasıl kaldırabilirim?

Her şey yok Game Pass kütüphanesinde. Xbox Game Pass PC kütüphanesi yazın internete çıkar orada nelerin olduğu.

PC için Xbox Game Pass'i indirdim ve 3 aylıp Game Pass'i aldım. Fakat Far Cry serisi, GTA serisi, ve Tomb Raider serisi yok. Bunlar yaş kısıtlamasından dolayımı gözükmüyordur. Bende yoksa Game Pass de zaten bu oyunlar yok mu? Yaş kısıtlaması varsa nasıl kaldırabilirim?

Maalesef bu oyunlar Game Pass`de yok ama bütün Bethesda oyunlarını bitirin hepsi süper eserler buglar hariç :/

Hocam eğer sizde normal GamePass varsa Ultimate'de olan oyunlar gözükmüyordur.
Eğer dediğiniz oyunlar normal GamePass'te olduğu halde gözükmüyorsa:
Tarayıcıdan Microsoft'a giriş yapın.
Profilinize girip hesap bilgilerinden doğum gününüzü değiştirin.
Xbox uygulamasından çıkış yapıp tekrar girin.
Aradığınız oyun varsa vardır yoksa yoktur. Yaş kısıtlaması ile alakalı değil :).
Yaşınız 18'den küçükse Xbox uygulamasında bir çok oyun gözükmüyor. Bende de A Way Out gözükmüyordu sonra düzeltmiştim.

Xbox Game Pass PC kütüphanesi.

Hocam eğer sizde normal Game Pass varsa Ultimate'de olan oyunlar gözükmüyordur.
Eğer dediğiniz oyunlar normal Game Pass'te olduğu halde gözükmüyorsa:
Tarayıcıdan Microsoft'a giriş yapın.
Profilinize girip hesap bilgilerinden doğum gününüzü değiştirin.
Xbox uygulamasından çıkış yapıp tekrar girin.

Yaşınız 18'den küçükse Xbox uygulamasında birçok oyun gözükmüyor. Bende de A Way Out gözükmüyordu sonra düzeltmiştim.

Yaşı düzelttim ama bir oyun aradığımda (yaşınız nedeniyle arama sonuçları filtrelenmiş olabilir) diyor hala bu normal mi?
Bir de

Ark: Survival Evolved Explorer's Edition PC Pass de var olarak gözüküyor fakat aradığımda oyunu bulamıyorum​

1637006502418.png
1637006516513.png

Geri
Yukarı