Xbox'taki ses ve görüntüyü bilgisayara aktarma

OBS gibi bir şey açıkken arkada Discord kullanabileceğimi tahmin ediyorum. Zaten dediğim gibi, bilgisayardaki Discord işime gelir.
OBS ile nasıl yapıldığını bilmiyorum. Sadece yayın yapmasını biliyorum. Eğer siz sadece konsolun sesi+Discord kullanmak istiyorsanız Xbox uygulamasıyla yaparsınız. Ekstradan Capture Card'a para vermeye gerek yok. Onun dışında kendi mikrafonunuzu da iki türlü veremezsiniz Xbox'a.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki uygulamayı indirin. Ben kendim hoparlör için kullanıyorum ve ses gecikmesi anlaşılmayacak kadar az. Görüntü konusunda gecikme var fakat ileride düzelir.
Capture Card geldi ancak sonuç fiyatı uygun olduğundan dolayı ağır fiyaskoydu. Bu yöntem güvenilir mi? Normalde böyle bir uygulama henüz çıkmadı sanırsam, çok önceden görmüştüm ama açık söyleyeyim güvenmemiştim.

Capture Card geldi ancak sonuç fiyatı uygun olduğundan dolayı ağır fiyaskoydu. Bu yöntem güvenilir mi? Normalde böyle bir uygulama henüz çıkmadı sanırsam, çok önceden görmüştüm ama açık söyleyeyim güvenmemiştim.
Ben şu an kullanıyorum hiçbir şekilde güvenlik konusunda sorun yaşamadım. Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum bu uygulamayı ve hiçbir anti virüs programında sonuç çıkmadı. Zaten uygulamayı Microsoft Store'dan alıyor o web sitesi de. Tek fark biz indiremediğimiz için farklı bir siteden indiriyoruz.

Ben şu an kullanıyorum hiçbir şekilde güvenlik konusunda sorun yaşamadım. Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum bu uygulamayı ve hiçbir anti virüs programında sonuç çıkmadı. Zaten uygulamayı Microsoft Store'dan alıyor o web sitesi de. Tek fark biz indiremediğimiz için farklı bir siteden indiriyoruz.
Yükleyip denedim, internetim stabil 22/5mbps hız vermesine rağmen 720p görüntü verdi. Sesteki gecikme pek önemli değildi ancak yaptığım hamlelerde de sıkıntılı bir gecikme vardı. En iyisi betadan çıkınca kullanmak sanırım.

Yükleyip denedim, internetim stabil 22/5mbps hız vermesine rağmen 720p görüntü verdi. Sesteki gecikme pek önemli değildi ancak yaptığım hamlelerde de sıkıntılı bir gecikme vardı. En iyisi betadan çıkınca kullanmak sanırım.
Beta sürümünden çıksa da pek bir fark olacağını sanmam. Eğer monitörünüzde iki adet giriş varsa birini bilgisayara birini de Xbox'a bağlamanızı öneririm. Xbox oynayacağım zaman direk monitörden geçiş yapıyorum arkadan da sesleri uygulama ile alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı