Xbox'tan nişancı tarzı oyun oynayamamak

393654

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, ben Xbox One S üzerinden birçok oyun oynadım fakat nişan alma konusunda çok kötüyüm. Forza Horizon 4 gibi oyunları iyi oynuyorum ama Crysis, Doom, BF 1-4-5, Sniper Elite 4 gibi nişancı oyunlarda berbatım. Bir türlü nişan alamıyorum. Hassasiyet ayarlarını da denedim fakat yine olmuyor. 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum bu Xbox'ı ve nişancı oyunları oynamaya başlayalı 3-4 ay oldu. Biraz zaman geçsin diyorum fakat oyunu açtığım gibi kapatasım geliyor ve sonuç değişmiyor. Sizin bir tavsiyeniz var mıdır, ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, ben Xbox One S üzerinden birçok oyun oynadım fakat nişan alma konusunda çok kötüyüm. Forza Horizon 4 gibi oyunları iyi oynuyorum ama Crysis, Doom, BF 1-4-5, Sniper Elite 4 gibi nişancı oyunlarda berbatım. Bir türlü nişan alamıyorum. Hassasiyet ayarlarını da denedim fakat yine olmuyor. 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum bu Xbox'ı ve nişancı oyunları oynamaya başlayalı 3-4 ay oldu. Biraz zaman geçsin diyorum fakat oyunu açtığım gibi kapatasım geliyor ve sonuç değişmiyor. Sizin bir tavsiyeniz var mıdır, ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Bende PS4 ve PC var. PS4'te başlarda FPS oyunlarda çok zorlandım nişan alma konusunda. Hatta araştırma yaptım kolaylık için bulamadım. Zamanla alıştım ve yeminle PC de de PS4 kolu ile oynuyorum oyunları :)

Yani hiçbir şekilde oynanmaz diyorsunuz.

İnanma oynanmaz diyen arkadaşa. Mesela Ben PS4'te Battlefield 1 multiplayer ı i epey oynadım büyük bir keyifle. Mouse kadar mükemmel olamaz ama alışınca çok keyif alırsın. Sana küçük bir tiyor DualShock 4 için. Ben sağ analog stick yani çubuğun tam ortasında tutuyorum parmağımı. O şekilde rahat nişan alıyorum. Ben bunu keşfedene kadar işkence çekmiştim :)

Son düzenleme:
Battlefield 5 oynayan bir youtuber "Maqix" ben hayret ediyorum bu çocuk kol ile nasıl bu kadar iyi oynuyor diye? 1. Birazda olsa aim asist var bide zamanla olacak birşey.

Oyun kolundan silah oyunu oynanmaz Forza oynayın daha eğlenceli olur.

Kendimi bildim bileli Controller ile oynuyorum ve kendine çok iyiyim diyen mouse keyboard oyuncularına yıllardır taş çıkartıyorum. Oynanmaz deyip kestirip atmak ne kadar kolay değil mi? Oysaki bu durumda düzenlenen onlarca turnuva varken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Puahahhahah ne güldüm.Kendimi bildim bileli controller ile oynuyorsum ve çok iyiym diye Mouse Keyboard oyuncularına yıllardır taş çıkartıyorum.Oynanmaz diyip kestirip atmak ne kadar kolay değil mi? Oysaki bu durumda düzenlenen onlaca turnuva varken.
? Sen oynuyor olabilirsin ama arkadaş oynayamıyor burda boş bir konuyu tartışmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı